Головна
Україна
12:29, 28 Серпня
Информатор UA

Интро

Видати себе за студентів, що навчаються за кордоном, у чоловіків не вийшло, тож вони вдалися до іншого злочину. Про це повідомили в Державній прикордонній службі України, передає Інформатор. В двоє чоловіків намагалися перетнути кордон з Польщею. Водій та пасажир машини за віком придатні до мобілізації, проте вирішили спробувати полишити країну. Звичайно, зробити вони це намагалися з визначеним планом, що містив одразу два злочини. 29-річний водій разом із своїм 28-річним приятелем були зупинені на пункті пропуску . Вони надали прикордонникам документи, що начебто засвідчували їхнє навчання за кордоном, що є приводом для виїзду з країни. Проте, документи виявилися підробленими, тож їм відмовили у виїзді. Далі чоловіки вирішили ускладнити собі ситуацію ще більше. Вони запропонували прикордонникам хабар у розмірі 500 доларів та 500 євро. Після цього їх затримали прикордонники Волинського загону. Документи та гроші для хабара. Джерело - ДПСУ Таким чином, вони здійснили одразу два правопорушення, за якими тепер буде вестися їхня справа. Можливо, їх просто відправлять до військкомату, аби там вирішили, що з ними робити далі, або ж справу напрявлять до суду, і відповідати вони будуть за законом. Нагадаємо, що кораблі США зайшли в Тайванську протоку вперше з часу візиту Пелосі - Reuters. Підписуйтесь на нашщоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашомуПідписатися на канал у Viber можнатут.

Підроблені документи та хабар: двоє чоловіків намагалися втекти з України, прикинувшись студентами

Читать на русском

Провернути схему обману в них не вийшло

Читать на русском
Підроблені документи та хабар: двоє чоловіків намагалися втекти з України, прикинувшись студентами

Провернути схему обману в них не вийшло

Видати себе за студентів, що навчаються за кордоном, у чоловіків не вийшло, тож вони вдалися до іншого злочину. 

Про це повідомили в Державній прикордонній службі України, – передає Інформатор.

В «Устилузі» двоє чоловіків намагалися перетнути кордон з Польщею. Водій та пасажир машини за віком придатні до мобілізації, проте вирішили спробувати полишити країну. Звичайно, зробити вони це намагалися з визначеним планом, що містив одразу два злочини.

29-річний водій «Ауді» разом із своїм 28-річним приятелем були зупинені на пункті пропуску «Устилуг». Вони надали прикордонникам документи, що начебто засвідчували їхнє навчання за кордоном, що є приводом для виїзду з країни. Проте, документи виявилися підробленими, тож їм відмовили у виїзді. 

Далі чоловіки вирішили ускладнити собі ситуацію ще більше. Вони запропонували прикордонникам хабар у розмірі 500 доларів та 500 євро. Після цього їх затримали прикордонники Волинського загону. 

Документи та гроші для хабара. Джерело - ДПСУ


Таким чином, вони здійснили одразу два правопорушення, за якими тепер буде вестися їхня справа. Можливо, їх просто відправлять до військкомату, аби там вирішили, що з ними робити далі, або ж справу напрявлять до суду, і відповідати вони будуть за законом.  

Нагадаємо, що кораблі США зайшли в Тайванську протоку вперше з часу візиту Пелосі - Reuters.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор LiveПідписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.