Головна
Світ
07:48, 28 Серпня
Информатор UA

Интро

Два кораблі ВМС США почали прохід через тайванську протоку, подібні маневри проводяться вперше з часу скандального візиту спікера Палати представників Ненсі Пелосі в Тайбей, Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters. Тоді візит викликав загострення у відносинах Вашингтона та Пекіна. Китай критично відреагував на плани американських конгресменів та лідер Конгресу відвідати Тайвань. 28 липня між керівниками Китаю та США відбулася більш ніж двогодинна розмова. Китайський лідер Сі Цзіньпін висловився так: "Ті, хто грає з вогнем, загинуть від нього. Є надія, що США це чітко зрозуміють"". Згодом Морське командування КНР повідомило, що розпочинає військові навчання в Південнокитайському морі, що тривали до 6 серпня. У заяві, як пише видання Сhinadaily, йдеться: військові сили перебувають у стані підвищеної бойової готовності і "вступатимуть у бій з ворогом за наказом". Тайванські військові у відповідь розгорнули зенітні ракетні комплекси. Хоча переважно влада Тайваню не коментувала візит чиновниці зі США. Раніше Інформатор писав, чому весь світ стежить за Ненсі Пелосі 0Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Кораблі США зайшли в Тайванську протоку вперше з часу візиту Пелосі - Reuters

Читать на русском

Перший візит викликав загострення у відносинах Вашингтона та Пекіна.

Читать на русском
Кораблі США зайшли в Тайванську протоку вперше з часу візиту Пелосі - Reuters

Перший візит викликав загострення у відносинах Вашингтона та Пекіна.

Два кораблі ВМС США почали прохід через тайванську протоку, подібні маневри проводяться вперше з часу скандального візиту спікера Палати представників Ненсі Пелосі в Тайбей,

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.

Тоді візит викликав загострення у відносинах Вашингтона та Пекіна.

Китай критично відреагував на плани американських конгресменів та лідер Конгресу відвідати Тайвань. 28 липня між керівниками Китаю та США відбулася більш ніж двогодинна розмова. Китайський лідер Сі Цзіньпін висловився так: "Ті, хто грає з вогнем, загинуть від нього. Є надія, що США це чітко зрозуміють"".

Згодом Морське командування КНР повідомило, що розпочинає військові навчання в Південнокитайському морі, що тривали до 6 серпня. У заяві, як пише видання Сhinadaily, йдеться: військові сили перебувають у стані підвищеної бойової готовності і "вступатимуть у бій з ворогом за наказом".

Тайванські військові у відповідь розгорнули зенітні ракетні комплекси. Хоча переважно влада Тайваню не коментувала візит чиновниці зі США.

Раніше Інформатор писав, чому весь світ стежить за Ненсі Пелосі

0Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор LiveПідписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.