Головна
Україна
Політика
15:04, 22 Липня
Информатор UA

Интро

Україна, Туреччина та ООН підписали угоду про розблокування портів для вивозу зерна. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на народного депутата України Дмитра Соломчука. Україна, Туреччина та ООН підписали угоду про експорт зерна. Документ підписали Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, міністр оборони Туреччини Хулусі Акар та генсек ООН Антоніу Гутерреш. Такий самий документ мають підписати представники Туреччини, ООН та Росії, - зазначив Соломчук в Telegram-каналі. З наявної станом на 14:40 22 липня інформації, контроль за портами , та повністю залишається за українською стороною. До того ж, не передбачається знаходження у цих портах інших суден, крім тих, які мають забезпечувати експорт зерна та пов'язаних з ним харчових продуктів та добрив. Тепер такий самий документ мають підписати Туреччина, ООН та росія. Підкреслюємо, що Україна та росія не підписують з цього приводу жодних документів, отже про жодні домовленості з країною-агресором не йдеться. Це означає, що найближчим часом Україна має частково розмінувати акваторію Чорного моря та надати кораблі для супроводу кораблів з зерном, що відправляються на експорт. Народний депутат України Максим Бужанський назвав все це вимушеним кроком, оскільки бандити посадили з собою за стіл генсека ООН і торгують цим Представник Офісу президента Михайло Подоляк розписав попередні деталі стамбульського договору про вивезення українського зерна Україна не підписує жодних документів з росією. Ми підписуємо договір з Туреччиною та ООН і беремо на себе зобов'язання перед ними. Росія підписує дзеркальний договір з Туреччиною та ООН. Жодного супроводу транспорту російськими кораблями та присутності російських представників у наших портах. У разі провокацій негайна військова відповідь. Усі перевірки транспортних кораблів здійснюватимуться спільними групами у водах Туреччини у разі виникнення такої потреби, - наголосив Подоляк. Щодо стамбульського договору про вивезення 🇺🇦 зерна. Попередньо.1. Україна не підписує жодних документів з Росією. Ми підписуємо договір з Туреччиною та ООН і беремо на себе зобов'язання перед ними. Росія підписує дзеркальний договір з Туреччиною та ООН. 1/2 Михайло Подоляк (@Podolyak_M) July 22, 2022 Раніше Інформатор писав, що Ердоган та путін в Ірані обговорювали питання українського зерна Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашомуПідписатися на канал у Viber можнатут.

Підписано угоду про розблокування українських портів: подробиці стамбульського договору щодо вивезення українського зерна

Читать на русском
Підписано угоду про розблокування українських портів: подробиці стамбульського договору щодо вивезення українського зерна

Це вимушений крок для України

Україна, Туреччина та ООН підписали угоду про розблокування портів для вивозу зерна. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на народного депутата України Дмитра Соломчука. 

«Україна, Туреччина та ООН підписали угоду про експорт зерна. Документ підписали Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, міністр оборони Туреччини Хулусі Акар та генсек ООН Антоніу Гутерреш. Такий самий документ мають підписати представники Туреччини, ООН та Росії», - зазначив Соломчук в Telegram-каналі. 

 

З наявної станом на 14:40 22 липня інформації, контроль за портами «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» повністю залишається за українською стороною. 

До того ж, не передбачається знаходження у цих портах інших суден, крім тих, які мають забезпечувати експорт зерна та пов'язаних з ним харчових продуктів та добрив.

Тепер такий самий документ мають підписати Туреччина, ООН та росія. Підкреслюємо, що Україна та росія не підписують з цього приводу жодних документів, отже про жодні домовленості з країною-агресором не йдеться. 

Це означає, що найближчим часом Україна має частково розмінувати акваторію Чорного моря та надати кораблі для супроводу кораблів з зерном, що відправляються на експорт.  

 

Народний депутат України Максим Бужанський назвав все це вимушеним кроком, оскільки «бандити посадили з собою за стіл генсека ООН і торгують цим». 

Представник Офісу президента Михайло Подоляк розписав попередні деталі стамбульського договору «про вивезення українського зерна». 

«Україна не підписує жодних документів з росією. Ми підписуємо договір з Туреччиною та ООН і беремо на себе зобов'язання перед ними. Росія підписує дзеркальний договір з Туреччиною та ООН. Жодного супроводу транспорту російськими кораблями та присутності російських представників у наших портах. У разі провокацій — негайна військова відповідь. Усі перевірки транспортних кораблів здійснюватимуться спільними групами у водах Туреччини у разі виникнення такої потреби», - наголосив Подоляк. Раніше Інформатор писав, що Ердоган та путін в Ірані обговорювали питання українського зерна

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор LiveПідписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.