Підпис підозрілий: Прісцила Преслі оскаржує законність заповіту Лізи-Марі Преслі

Читать на русском

Шахрайство чи плутанина?

Читать на русском
Підпис підозрілий: Прісцила Преслі оскаржує законність заповіту Лізи-Марі Преслі
Наслідки раптової смерті Лізи-Марі

Шахрайство чи плутанина?

77-річна вдова Елвіса Преслі подала документи до Верховного суду Лос-Анджелеса, оскаржуючи «поправку від 2016 року» до заповіту своєї дочки, яка усунула її з посади довіреної особи. Прісцила Преслі звернулася до судді з проханням визначити дійсність поправки. Поправка свідчить, що довіреними особами призначаються Райлі Кіо, старша дочка Лізи-Марі, та її син Бенджамін Кіо, який наклав на себе руки у 2020 році.

Ліза-Марі у 2016 році виключила матір зі списку керівників її трасту і внесла туди старших дітей Райлі та Бенджаміна. Син помер у 2020 році. Окремого заповіту Ліза Марі не залишила, тепер спадкоємці мають доводити свою правоту в суді.

Прісцила взагалі засумнівалася в тому, що таке рішення було прийнято її дочкою. Її не повідомили про виключення з управління активами, під час підписання не було свідків, ім'я дочки було написано неправильно, та й підпис Лізи-Марі виглядає нетипово.

Прісцила Преслі

 

У своєму позові Прісцила стверджує, що вона вперше була призначена довіреним керівником 29 січня 1993 року, коли Ліза-Марі «здійснила відгукне довірче управління, в яке вона внесла поправки та повністю переформулювала 27 січня 2010 року». Однак коли 12 січня 2023 року її дочка померла, за словами Прісцили, було виявлено нову версію заповіту її дочки, датовану 11 березня 2016 року.

Жінка стверджує, що підпис її дочки на документі 2016 року «здається несхожим на її звичайний підпис», і продовжує заявляти, що навіть ім'я Лізи-Марі написано неправильно. Вона також стверджує, що новий заповідальний документ ніколи не був засвідчений нотаріусом і не був продемонстрований їй за життя Лізи-Марі, як цього вимагають умови трастової угоди від 2010 року.

Ліза-Марі Преслі

Єдина дочка Елвіса Преслі померла 12 січня 2023 року у віці 54 років через зупинку серця. Ліза-Марі була похована 22 січня у знаменитому маєтку в Грейсленді (Мемфіс, Теннессі, США) разом із батьком, бабусею, дідусем та сином Бенджаміном, який покінчив життя самогубством у віці 27 років.

Із продюсером Джеррі Шиллінгом. За кілька днів до смерті

Раніше Інформатор писав про смерть Лізі-Марі Преслі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.