У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Швидкість розгортання мережі по країні, як мобільної, так і фіксованої, може знизитися
В Україні може подорожчати підключення до призначеного для користувачів інтернету. Також може сповільнитися розвиток мереж, що пов'язано з низкою економічних чинників.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Мінцифри.
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення на 3 роки додаткового мита на імпорт кабелю, зокрема волоконно-оптичного. Таке рішення може значно уповільнити покриття території України швидкісним інтернетом.
Іноземні виробники та дистриб'ютори продукції будуть змушені додатково сплачувати суму в розмірі 23,5% від вартості кабелю.
«Введення мита може призвести до зменшення темпів розгортання мережі як фіксованої, так і мобільного інтернету. Український ринок кабельної продукції може стати менш конкурентним», - застерігає заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку цифрової інфраструктури Олександр Шелест.
Недостатніми є і обсяги виробництва деяких видів товару національними виробниками. Це може призвести до дефіциту і подорожчання розвитку мереж, а отже - подорожчання самих послуг.
Нагадаємо, в цьому році Мінцифри реалізує проект «Інтернет-субвенція», на який в держбюджеті закладено 500 млн гривень. За ці кошти провайдери підключать до оптичного інтернету більше 3 тисяч сіл,а технічну можливість підключатися до інтернету вперше отримають понад мільйон українців.
Також в Україні триває активний розвиток мереж 4G.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні запускають програму безкоштовного підключення до швидкого інтернету і розповідав, як подати заявку.
Також повідомлялося, у українських вчених на станції «Володимир Вернадський» в Антарктиді з'явився безлімітний інтернет .