Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Літак більше не підлягає відновленню
У Повітряних силах ЗСУ показали хвіст підбитого російського Іл-22 після удару Сил оборони України. Літаку окупантів дивом вдалося долетіти до Анапи. Втім, пошкодження повітряного судна дуже значні й воно, радше за все, більше ніколи не підніметься у небо.
Про те, як виглядає "живучий гад" Іл-22 після української атаки повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат. Він підкреслив, що літак горів. Також Ігнат підтвердив, що серед екіпажу повітряного судна є поранені й припустив, що цілком можуть бути й загиблі. Речник ПС опублікував фотографію Іл-22 після удару, яке фактично наскрізь прошите уламками внаслідок вибуху. Він сухо констатував, що "корито восстановлению не подлежит".
Речник Повітряних сил щиро порадів тому, що, ще донедавна важка для Повітряних сил ціль у вигляді російського літака-розвідника А-50, сьогодні перетворилася на брухт. Дві "жирні цілі" протягом одного дня - це серйозне досягнення українських захисників неба.
Увечері 14 січня українська ППО завдала вогневого ураження двом літакам Повітряно-космічних сил росіян над Азовським морем. За інформацією народного депутата від "Слуги народу" Юрія Мисягіна, близько 21:00 були збиті літак дальньої радіолокаційної розвідки А-50 і літак Іл-22, який може виконувати функції ретранслятора і повітряного командного пункту.
Згодом речник ОК "Південь" Сергій Братчук повідомив, що його джерела фіксують зникнення з радарів А-50 в районі Азовського моря та підбиття Іл-22. Близько полудня 15 січня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтвердив цю інформацію, уточнивши, що обидва літаки були знищені.
Російський А-50 був одним із найпотужніших літаків радіолокаційної розвідки у світі. Він оснащений потужною РЛС, яка може виявляти цілі на відстані до 500 км. Літак також має потужні засоби радіоелектронної боротьби, які можуть заважати роботі українських ППО.
Іл-22 є військовим літаком, який може використовуватися для різних цілей, включаючи ретрансляцію радіо- та телекомунікаційних сигналів, а також як повітряний командний пункт. Літак може перевозити до 120 військовослужбовців і мав потужну оборонну систему.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.