“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Туди завезли кілька реактивних систем залпового вогню "Град"
На територію захопленої Запорізької атомної електростанції окупанти завезли кілька реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) "Град". Цю зброю розмістили біля енергоблока № 6, безпосередньо поруч із територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива. Раніше вони в таємному режимі, порушуючи всі умови з організації ядерної та радіаційної безпеки, там будували "захисні споруди".
Про це повідомили в "Енергоатомі". Найбільш вірогідна провокація, що готується, – обстріли протилежного берегу Дніпра, зокрема міст Нікополь та Марганець, цими установками "Град" безпосередньо з майданчика ЗАЕС, користуючись "прикриттям" енергоблоків та сховища відпрацьованого ядерного палива.
"Весь світ розуміє кричущі порушення всіх норм і вимог ядерної та радіаційної безпеки роботи АЕС, яку загарбники використовують для військових цілей. Із самого початку агресії вони розміщують там особовий склад, військову техніку, зброю і вибухівку, замінували територію станції та під'їзні шляхи до неї. Звертаємося до МАГАТЕ й усієї світової атомної спільноти, інформуючи про додаткове розміщення РСЗО "Град" безпосередньо на майданчику Запорізької АЕС. І вкотре закликаємо створити безпекову зону всередині та навколо станції за її повної демілітаризації й деокупації", - наголошується у повідомленні.
Ситуація на Запорізькій АЕС опинилася у центрі уваги з того моменту, коли російські військові почали обстріли станції. Країна-агресорка відкинула заклики про демілітаризацію атомної станції, під приводом, що має "захищати її" від нібито провокацій. Після нетривалої місії на ЗАЕС експерти МАГАТЕ представили звіт, у якому підтвердили, що росія розмістила військовий персонал, транспортні засоби та обладнання в різних місцях станції. Гендиректор агентства Рафаель Гроссі відтоді проводить переговори з Києвом і Москвою про створення зони ядерної безпеки довкола станції. Водночас очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух висловив сподівання, що МАГАТЕ виконає свої зобов'язання, бо на жаль ніхто не бачить убезпечення атомного об'єкта та виведення з нього військ ворога.
Нагадаємо, під час відступу окупанти можуть підірвати житлові масиви і Запорізьку АЕС. Крім того, росіяни спровокували екологічну катастрофу на ЗАЕС
Також Інформатор писав, що робити у випадку радіаційної аварії на Запорізькій АЕС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.