Під Бахмутом збили російський бомбардувальник Су-24М

Зенітники відмінусували ворожу "пташку"

Збиття бомбардувальника
Українські захисники 29 березня приземлили на Бахмутському напрямку ворожий Су-24М

Зенітники Повітряних сил ЗСУ збили бомбардувальник окупантів. Йдеться про Су-24М. Це сталося у середу, 29 березня, на Бахмутському напрямку.  

Про це повідомили у командуванні Повітряних сил України. Це сталось близько 01:30. 

"28 березня 2023 року підрозділи зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ знищили російський бомбардувальник Су-24М. Сталось це близько 01:30 на Бахмутському напрямку", - йдеться у повідомленні. 

Як пише "Мілітарний", СУ-24М — надзвуковий фронтовий бомбардувальник, модернізований варіант СУ-24, знаходиться на озброєнні Повітряних сил України. Призначений для нанесення високоточних прицільних ракетно-бомбових ударів по наземних та надводних цілях при будь-яких погодних та часових умовах. Озброєння літака Су-24М включає стрілецько-гарматна зброя, бомбардувальні засоби ураження, некеровані авіаційні ракети, керовані ракети класів "повітря-поверхня", "повітря-РЛС" і "повітря-повітря".

Характеристики бомбардувальника Су-24М, джерело: "Мілітарний"
Характеристики бомбардувальника Су-24М, джерело: "Мілітарний"

Ситуація на Бахмутському напрямку 

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр 29 березня повідомила, що ворог продовжує концентрувати найбільші свої наступальні спроможності на Бахмутському напрямку. Паралельно вони акумулюють і всі свої медійні зусилля довкола теми боїв за Бахмут.
Власне, так і виглядає інформаційно-психологічне підкріплення військових дій. Наразі противник відпрацьовує медійно три задачі:

  • підірвати довіру нашого суспільства і військових до рішень командування по Бахмуту,
  • демотивувати і психологічно ослабити наше військо,
  • спровокувати наше військове керівництво на помилкові дії.

"Для цього вони намагаються змістити акценти у темі Бахмута і нівелювати те, що є нашою перевагою — розумне і грамотне планування операцій. Зміщений акцент — розглядати Бахмут як апокаліптичну подію та робити з цих боїв поділ реальності на "до" і "після". Цей психологічний трюк використовується для навіювання потрібних ідей і наративів ворога. Коли суспільство сприймає бої в Бахмуті як фактор, який кінцевим чином вплине на хід війни, — це дає можливість ворогу просувати в інформаційне поле вигідні для них сценарії наших дій", - сказала Маляр.

Надміру накручене наближенням "кінця" перелякане суспільство за задумом ворога повинно почати тиснути на військово-політичне керівництво щодо припинення оборонних дій. Це і є в чистому виді ІПСО з метою впливу на прийняття військових рішень. Маляр підкреслила, що обороняти Бахмут будуть до тих пір, поки нам це буде необхідно з точки зору виконання військових оборонних задач.

Нагадаємо, українські спецпризначенці знищили російський ЗРК "ТОР". Крім того, у росії вигадали свою версію смерті російського командира Лисицького.

Також Інформатор писав, що Німеччина може збільшити військову допомогу Україні у 5 разів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube