ПФК «Львів» в матчі аутсайдерів Прем'єр-ліги поступився «Інгульцю»

Матчем у Львові завершився п'ятий тур УПЛ

«Львів» втілив у гол свій перший же небезпечний момент. Два м'ячі «Інгульця» з інтервалом у хвилину повністю перевернули хід поєдинку.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У понеділок, 23 серпня, в матчі 5-го туру УПЛ зустрілися ПФК «Львів» і «Інгулець». Команди ще не перемагали в поточному сезоні і займали позиції в підвалі турнірної таблиці. Суперники вийшли на поєдинок в таких складах:

ПФК Львів: Ільющенков, Зозуля, Крушинський, Махмутович, Якимець, Грисьо, Політило, Довгий, Ернест, Альваро, Ренан.

Запасні: Костик, Шина, Романчук, Хамелюк, Семенів, Бусько, чиряки, Брикнер, Нич.

Інгулець: Шуст, Полегенько, Ковальов, Салем, Опанасенко, Шишка, Шарай, Бартулович, Запорожець, Козак, Сітало.

Запасні: Гальчук, Коваленко, Коробенко, Головкін, Павлов, Асмелаш, Поспєлов, Мельничук, Гопей.

Команди розпочали зустріч в невисокому темпі і зовсім не поспішали збільшувати швидкості. Гра проходила в основному в центрі поля. Однак на 14-й хвилині «Львів» у своїй першій гострій атаці відкрив рахунок. Грисьо прийняв м'яч і другим дотиком відправив ігровий снаряд у лівий нижній кут воріт «Інгульця».

Гол ніяк не змінив хід поєдинку. Господарі тримали м'яч, а випади «Інгульця» особливої небезпеки воротам Ільющенкова не несли. Винятком став удар Бартуловича над поперечиною на 26-й хвилині.

Ближче до перерви швидкості трохи збільшилися. На 40-й хвилині команди обмінялися атаками. Два удари гравців «Інгульця» заблокували суперники, а Ренан пробив в руки Шусту. Через три хвилини Сітало продавив захисника і вийшов до воріт, але переграти Ільющенкова не зміг.

У перші хвилини другого тайму «Інгулець» створив біля воріт суперника більше моментів, ніж за всю першу половину матчу. Комбінацію в штрафний «Львова» Сітало завершував ударом п'ятою, але потрапив в Махмутович, а два удари на добиванні блокували захисники. У наступній атаці Сітало пробив головою і Ільющенков витягнув м'яч з-під поперечини.

І все ж «Інгулець» зрівняв рахунок. На 53-й хвилині Козак з лінії воротарського головою замкнув навіс Опанасенко з лівого флангу. А всього за хвилину гості вийшли вперед. Запорожець закинув м'яч вперед і Сітало перекинув вийшов далеко з воріт Ільющенкова.

Одразу ж «Львів» провів свою атаку. Ренан вже прокинув м'яч повз Шуста, але вчасно зреагував захисник і ліквідував загрозу воротам своєї команди. На 62-й хвилині Грисьо трохи не встиг замкнути дальню штангу після прострілу Ренана зліва.

На 77-й хвилині Запорожець вивів Шарая на побачення з Ільющенкова, але гравець «Інгульця» не зміг переграти голкіпера «Львова». Власне на цьому небезпечні моменти в матчі і закінчилися. «Інгулець» здобув першу перемогу в поточному сезоні і піднявся на 14-ту сходинку турнірної таблиці УПЛ.

• ПФК «Львів» - «Інгулець» 1: 2 (Грисьо, 14 - Козак, 53, Сітало, 54).

турнирная таблица

Матчі шостого туру Прем'єр-ліги відбудуться 27-29 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів п'ятого туру УПЛ, зіграних 21 і 22 серпня