Головна
Україна
Події
10:01, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Пес Патрон отримав нову світову нагороду. Хвостатого піротехніка нагородили відзнакою "Золота лапа" кінологічного клубу Ірландії. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр ДСНС України. "Золоту лапу" присуджують собакам за вчинок, котрий приніс користь людській спільноті або хоча б одній людині. "Робота Патрончика, як і всіх піротехніків ДСНС приносить багато-багато користі усій нашій незламній країні. Вітаємо тебе, наш маленький талісман!", написали в ДСНС. Нагадаємо, пес Патрон став кінозіркою. Йому присудили премію у Каннах. Також Інформатор писав, що пес Патрон закохав українців у собак породи джек-рассел. Що потрібно врахувати при покупці такого цуценяти. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Пес Патрон отримав нагороду кінологічного клубу Ірландії

Читать на русском
Пес Патрон отримав нагороду кінологічного клубу Ірландії

Собаку нагородили відзнакою "Золота лапа"

Пес Патрон отримав нову світову нагороду. Хвостатого піротехніка нагородили відзнакою "Золота лапа" кінологічного клубу Ірландії.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресцентр ДСНС України.

"Золоту лапу" присуджують собакам за вчинок, котрий приніс користь людській спільноті або хоча б одній людині.

"Робота Патрончика, як і всіх піротехніків ДСНС – приносить багато-багато користі усій нашій незламній країні. Вітаємо тебе, наш маленький талісман!", – написали в ДСНС.

Нагадаємо, пес Патрон став кінозіркою. Йому присудили премію у Каннах.

Також Інформатор писав, що пес Патрон закохав українців у собак породи джек-рассел. Що потрібно врахувати при покупці такого цуценяти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.