Головна
Україна
Політика
23:03, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

Перше судно з українською кукурудзою вже досягло узбережжя Туреччини. Після перевірки судно попрямує у Ліван. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на міністерство національної оборони Туреччини. "Суховантаж RAZONI, навантажене кукурудзою, яке вчора вирушило з порту Одеси в Україні, досягло входу до Босфору з Чорного моря і стало на якір у певному місці", - йдеться у повідомленні. Міністерство інфраструктури України також підтвердило прибуття судна до Босфору. "За ходом цього судна сьогодні спостерігали мільйони людей в усьому світі. Це наш внесок у глобальну продовольчу безпеку, який ми робимо, незважаючи на російську агресію. Союзники допомагають Україні боротися з ворогом. Україна допомагає миру боротися з голодом", - сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков. VIDEO: First official shipment of Ukrainian grain since Russia's invasion reaches Turkish territorial watersThe Sierra Leone-flagged Razoni is due to be inspected Wednesday by a team that includes Russian and Ukrainian officials before heading to Tripoli, Lebanon. pic.twitter.com/gAx8LgXJ7P AFP News Agency (@AFP) August 2, 2022 Нагадаємо, судно RAZONI з вантажем 26 тис. тонн кукурудзи під прапором Сьєрра-Леоне вийшло з Одеського морпорту в понеділок, 1 серпня. Усереду інспекційна група координаційного центру в Стамбулі перевірить корабель, після чого він вирушить у Ліван. Зазначимо, раніше Зеленський заявив, що аграрний експорт цього року потрібен, щоб у наших фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року.Всі відновлені міжнародні звязки стануть внеском у посилення України. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Перше судно з українською кукурудзою вже досягло узбережжя Туреччини

Читать на русском
Перше судно з українською кукурудзою вже досягло узбережжя Туреччини

Після перевірки судно попрямує у Ліван

Перше судно з українською кукурудзою вже досягло узбережжя Туреччини. Після перевірки судно попрямує у Ліван. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на міністерство національної оборони Туреччини.

"Суховантаж RAZONI, навантажене кукурудзою, яке вчора вирушило з порту Одеси в Україні, досягло входу до Босфору з Чорного моря і стало на якір у певному місці", - йдеться у повідомленні.

Міністерство інфраструктури України також підтвердило прибуття судна до Босфору.

"За ходом цього судна сьогодні спостерігали мільйони людей в усьому світі. Це наш внесок у глобальну продовольчу безпеку, який ми робимо, незважаючи на російську агресію. Союзники допомагають Україні боротися з ворогом. Україна допомагає миру боротися з голодом", - сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Нагадаємо, судно RAZONI з вантажем 26 тис. тонн кукурудзи під прапором Сьєрра-Леоне вийшло з Одеського морпорту в понеділок, 1 серпня. У середу інспекційна група координаційного центру в Стамбулі перевірить корабель, після чого він вирушить у Ліван.

Зазначимо, раніше Зеленський заявив, що аграрний експорт цього року потрібен, щоб у наших фермерів та агрокомпаній був достатній ресурс для посівної наступного року. Всі відновлені міжнародні зв’язки стануть внеском у посилення України

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.