RU
Головна
Наука
Технології
14:40, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 4 жовтня, компанія Microsoft випустила свою нову операційну систему Windows 11. Майже відразу після випуску нової ОС виробник процесорів AMD заявив, що Windows 11 уповільнює роботу процесорів, і компанія Microsoft пообіцяла виправити ситуацію, проте зробила тільки гірше. Перше оновлення для Windows 11, яке мало усунути проблеми з продуктивністю процесорів AMD, зробило тільки гірше. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TechPowerUp. Раніше компанії AMD і Microsoft визначили, що у сумісних процесорів AMD може спостерігатися зниження продуктивності в деяких додатках при роботі з Windows 11. AMD розповіла про це на своєму сайті і повідомила, що компанії вже працюють над усуненням проблем. Зараз відомо про 2 проблеми. Перша проблема пов'язана з триразовим збільшенням затримки при зверненні до кешу L3, що в деяких іграх знижує продуктивність до 15%. Друга ж проблема криється в технології UEFI CPPC2, яка неправильно розподіляє процеси між ядрами. З проблемами зіткнулися власники процесорів Ryzen 3000, Ryzen 4000 і Ryzen 5000, серверних рішень EPYC і нових Athlon. Після установки оновлення, яке мало усунути проблему, експерти TechPowerUp виміряли затримку доступу до кешу L3 процесори Ryzen 7 2700X. Виявилося, що в першій стабільній версії Windows 11 затримка становила 17 наносекунд, а після установки накопичувального оновлення затримка збільшилася до 31,9 наносекунди. Для порівняння, у Windows 10 ця затримка становить усього 10 наносекунд. Microsoft пообіцяла випустити патч із виправленнями до кінця цього місяця. AMD же планує випустити новий драйвер для своїх процесорів наступного тижня. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Перше оновлення для Windows 11 ще більше посилило проблеми з продуктивністю процесорів AMD

Читать на русском
Перше оновлення для Windows 11 ще більше посилило проблеми з продуктивністю процесорів AMD

Хоча цей патч повинен був все виправити.

У понеділок, 4 жовтня, компанія Microsoft випустила свою нову операційну систему Windows 11. Майже відразу після випуску нової ОС виробник процесорів AMD заявив, що Windows 11 уповільнює роботу процесорів, і компанія Microsoft пообіцяла виправити ситуацію, проте зробила тільки гірше.

Перше оновлення для Windows 11, яке мало усунути проблеми з продуктивністю процесорів AMD, зробило тільки гірше. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на TechPowerUp.

Раніше компанії AMD і Microsoft визначили, що у сумісних процесорів AMD може спостерігатися зниження продуктивності в деяких додатках при роботі з Windows 11. AMD розповіла про це на своєму сайті і повідомила, що компанії вже працюють над усуненням проблем. Зараз відомо про 2 проблеми. Перша проблема пов'язана з триразовим збільшенням затримки при зверненні до кешу L3, що в деяких іграх знижує продуктивність до 15%. Друга ж проблема криється в технології UEFI CPPC2, яка неправильно розподіляє процеси між ядрами.

З проблемами зіткнулися власники процесорів Ryzen 3000, Ryzen 4000 і Ryzen 5000, серверних рішень EPYC і нових Athlon. Після установки оновлення, яке мало усунути проблему, експерти TechPowerUp виміряли затримку доступу до кешу L3 процесори Ryzen 7 2700X. Виявилося, що в першій стабільній версії Windows 11 затримка становила 17 наносекунд, а після установки накопичувального оновлення затримка збільшилася до 31,9 наносекунди. Для порівняння, у Windows 10 ця затримка становить усього 10 наносекунд. Microsoft пообіцяла випустити патч із виправленнями до кінця цього місяця. AMD же планує випустити новий драйвер для своїх процесорів наступного тижня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.