Перша перемога «Маріуполя» и результатівні нічії в Ужгороді та Полтаві

У кожному з матчів неділі команди забили по чотири м'ячі.

«Чорноморець» поступався з різницею у два м'ячі, але в підсумку завершив поєдинок внічию. «Колос» зазнав поразки в третьому матчі Прем'єр-ліги поспіль.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 12 вересня, відбулися три матчі сьомого туру УПЛ. В Ужгороді «Минай» приймав «Чорноморець». Команди грали в таких складах:

Минай: Кучер, Синегуб, Ліховідько, Векляк, Книш (Гончар, 31), Хахльов, Байдаєв (Багайоко, 90), Коваленко (Горін, 46), Петрусенко, Месхі (Кобак, 66), Вишневський ( Селезньов, 66).

Запасні: Пеньков, Станкович, Бодня, Семенко.

Чорноморець: Кучерук, Кадір (Тлумак, 60), Дубко, Вантух, Путря (Скорко, 88), Кравченко, Михайленко, Цітаішвілі, Авагімян (Вачіберадзе, 88), Ісаєнко (Брагар, 60), Ванат (Бугай, 77).

Запасні: Варакута, Беловар, Сухоручко.

Господарі одразу пішли на ворота суперника і могли відкрити рахунок вже на другій хвилині - Коваленко обвідним ударом поцілив у стійку. Гості також прагнули забити. На 19-й хвилині Кучер перевів м'яч на кутовий після удару Кравченка під поперечину.

На 41-й хвилині Вишневський в боротьбі з Вантухом впав у штрафному майданчику «Чорноморця». Арбітр призначив одинадцятиметровий, а Байдаєв ударом в лівий кут виконав вирок. На останніх секундах компенсованого до першого тайму час Михайленко справа прострілив у штрафну «Миная». Ванат бив з лінії воротарського, але потрапив в Кучера.

На 53-й хвилині «Минай» забив другий м'яч. Вишневський скористався позиційною помилкою оборони «Чорноморця», вийшов на побачення з голкіпером і відправив м'яч у лівий нижній кут.

Через 4 хвилини гості скоротили різницю в рахунку. Ванат справа увірвався в карний майданчик, зрізав кут і між ніг воротаря відправив м'яч у сітку. На 64-й хвилині одесити зрівняли рахунок. Кучер відбив удар Путрі, однак Авагімян, випередивши гравців оборони, зіграв на добиванні. Кучер намагався врятувати ситуацію, але влетів у ворота разом з м'ячем.

Потерпілий в минулому турі принизливої поразки від «Динамо» з рахунком 0: 7 «Колос» приймав одного з аутсайдерів поточного чемпіонату «Маріуполь».

Колос: Маханьков, Ром, Петров, Чорноморець, Золотов, Ільїн, Чурко, Мілько, Богданов, Каріока, Сітчінава.

Запасні: Фесюн, Гавриш, Новак, Нгамба, Задоя, Костишин, Нурієв, Ренан, Лисенко.

Маріуполь: Кудрик, Стасюк, Удод, Меліченко, Драмбаев, Чех, Кащук, Мишнєв, Шостак, Топалов, Кулаков.

Запасні: Турбаєвський, Холод, Микицей, Петерман, Клименко, Хромей, Нікітішина, Світюха, В'юнник.

На 7-й хвилині в боротьбі з Ромом Драмбаев вилетів за межі поля і врізався в рекламний щит. Гравець «Маріуполя» пошкодив руку і не зміг продовжити поєдинок, а замість нього на поле вийшов Холод.

Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині. Кащук зі штрафного влучив у штангу, м'яч відскочив до лінії штрафної, і Топалов крізь частокіл ніг відправив ігровий снаряд у сітку. Уже в наступній атаці Кулаков вийшов один на один з Маханькова, але перекидаючи голкіпера не влучив у ворота.

Кулоков свій шанс використав на 26-й хвилині. «Маріуполь» провів контратаку, Кащук відвернув на себе увагу захисників і віддав Кулакова, а форвард команди гостей пробив під вискочив на перехоплення Маханькова.

На 39-й хвилині господарі упустили можливість зрівняти рахунок. Кудрик відбив удар Богданова, а повторним ударом Богданов запустив м'яч вище воріт. Через три хвилини Сітчінава з декількох метрів пробив в руки голкіперу «Маріуполя».

Рахунок на табло за підсумком першої половини матчу змушував «Колос» йти вперед. Але і «Маріуполь" не притискався до своїх воріт і намагався при першій-ліпшій можливості організувати контратаку. Так на 61-й хвилині Топалов зліва закинув м'яч у штрафну, а Світюха сходу пробив вище воріт.

На 72-й хвилині результативну контратаку зусиллями вийшли на заміну гравців провів «Колос». Костишин зіграв п'ятою, Ренан по правому флангу протягнув м'яч до штрафної і віддав в центр, а Лисенко завершив зусилля партнерів по команді точним ударом.

В кінці поєдинку «Колос» кинув всі сили вперед і пропустив контратаку. В'юнник зібрав біля себе двох суперників і віддав пас на вільного партнера. Топалов вийшов один на один і реалізував момент.

.У завершальному поєдинку ігрового дня в Полтаві зустрілися «Ворскла» і «Десна»:

Ворскла: Різник, Пердута, Чеснаков, Бондаренко, Якубу, Скляр, Пуцлін, Челядин, Тілль, Рангель, Степанюк.

Запасні: Ткаченко, Пешич, Яворський, Кравчук, Павлюк, Кушніренко, Вакула.

Десна: Мисак, Жук, Цимбалюк, Селін, Картушов, Домбровський, Завійський, Волошин, Тотовіцкій, Болбат, Безбородько.

Запасні: Литовка, Масалов, Ковтун, Арвеладзе, Калитвинцев, Будковський, Дегтярьов.

«Ворскла» вийшла вперед на 4-й хвилині матчу. Скляр з правого флангу закинув в штрафну, а Пуцлін з району одинадцятиметрової позначки в дотик відправив м'яч у ворота.

На 17-й хвилині «Ворскла» закріпила свою перевагу в рахунку. І знову успіх полтавському клубу принесла швидка атака. Степанюк зліва увірвався в штрафну і точно пробив у дальній кут. Варто відзначити, що «Ворскла» завдала всього два удари по воротах суперника і обидва стали результативними.

«Десна» відіграла один м'яч на 26-й хвилині. Волошин зліва увійшов до штрафної і замість напрошується пасу в центр на вільного партнера зважився на удар в дальній кут і не прогадав.

Через 5 хвилин в ході атаки «Ворскли» Степанюк обвідним ударом поцілив у стійку. А в атаці у відповідь гості зрівняли рахунок. Якубу не витримав лінію і дозволив Безбородько уникнути офсайду. Гравець «Десни» вийшов до воріт і точно пробив в правий нижній кут.

На 55-й хвилині Пердута провів рейд по правому флангу і навісив в штрафну. Рангель в боротьбі із захисником «Десни» головою пробив поруч з дальньою стійкою. Гості провели атаку у відповідь. Тотовіцкій прийняв м'яч в штрафній, розвернувся і пробив, але влучив у Різника.

Різник знову виручив свою команду, відбивши удар Болбата на 75-й хвилині. Після розіграшу кутового воротар «Ворскли» відбив м'яч, спрямований Тотовицького по навісній траєкторії. На 90-й хвилині момент виник біля воріт «Десни». Пешич міг принести перемогу господарям поля, але не влучив у ворота.

• «Минай» - «Чорноморець» 2: 2 (Байдаєв. 42 (з пен.), Вишневський, 53 - Ванат, 57, Авагімян, 64);
  • «Колос» - «Маріуполь» 1: 3 (Лисенко, 72 - Топалов, 16, 90 + 1, Кулаков, 26);
  • «Ворскла» - «Десна» 2: 2 (Пуцлін, 4, Степанюк, 17 - Волошин, 26, Безбородько, 32).
Турнирная таблица УПЛ

Останній матч 7-го туру УПЛ пройде 13 вересня. А 17, 18 і 19 вересня відбудуться матчі 8-го туру. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про Під час матчів 7-го туру УПЛ, а також про події в поєдинку хокейної Ліги чемпіонів «Рунгстед» - «Донбас»