Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Церемонія нагородження відбувалася в Осло
Представники українського «Центру громадянських свобод», російської правозахисної організації «Меморіал» та правозахисник із Білорусі Олесь Біляцький отримали Нобелівську премію миру. Церемонія нагородження відбувалася в Осло, столиці Норвегії.
Організатори Нобелівської премії проводили трансляцію церемонії нагородження, - передає Інформатор. Глава українського «Центру громадянських свобод» Олександра Матвійчук заявила, що розцінює цю премію як визнання зусиль усього українського народу, що сміливо виступив проти спроб зруйнувати мирний розвиток Європи.
У ЦГС зазначили, що це перша Нобелівська премія в історії України. Раніше лауреатами Нобеля ставали вихідці з України, люди, що вчилися чи працювали в Україні. Та вперше в історії незалежності Нобелівською премією миру відзначили громадян України (від імені української організації).
Це одна з шести Нобелівських премій, що була заповідана шведським індустріалістом та винахідником Альфредом Нобелем. Відповідно до волі Нобеля, Премія Миру повинна присуджуватись тому, хто: “зробить найбільший або найкращій внесок в дружні стосунки між націями, в скасування або скорочення армій, що існують, та в проведення або агітацію мирних з’їздів.”
Присуджуючи Нобелівську премію миру за 2022 рік Алесю Бяляцькому, Меморіалу та Центру громадянських свобод, Норвезький Нобелівський комітет хоче відзначити трьох видатних борців за права людини, демократію та мирне співіснування в сусідніх країнах Білорусі, росії та Україні. Завдяки своїм послідовним зусиллям на користь гуманістичних цінностей, антимілітаризму та принципів права, цьогорічні лауреати відродили та вшанували бачення Альфреда Нобеля миру та братерства між націями – бачення, яке є найбільш потрібним у сучасному світі.
Нагадаємо, що минулого року до списку номінантів увійшли російський опозиціонер Олексій Навальний, Всесвітня організація охорони здоров'я та кліматична активістка Грета Тунберг.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.