Перемоги «Ворскли» і «Зорі», нульова нічия у Львові

Селезньов знову пішов з поля без забитого м'яча.

«Ворскла» обіграла «Минай», відзначившись в кожному з таймів. «Зоря» після поразки в Лізі конференцій забила три м'ячі в ворота «Чорноморця».

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 19 вересня, відбулися три матчі восьмого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму неділі матчем у Полтаві «Ворскла» і «Минай». Команди грали в таких складах:

Ворскла: Різник, Пердута, Скляр, Степанюк, Яворський, Тамм, Чеснаков, Пуцлін, Челядин, Кані, Рангель.

Запасні: Ткаченко, Якубу, Пешич, Кравчук, Бондаренко, Кушніренко, Вакула.

Минай: Кучер, Синегуб, Лиховідько, Семенко, Горін, Гончар, Хахльов, Петрусенко, Кулієв, Білоног, Селезньов.

Запасні: Пеньков, Матіч, Бодня, Вишневський, Месхі, Б. Коваленко, Книш, Багайоко, Байдаєв.

Команди почали поєдинок в непоганому темпі. М'яч надовго не затримувався в центрі поля, ось тільки ефективність атакуючих дій залишала бажати кращого. Воротарі були практично без роботи завдяки не тільки надійності оборони, а й шлюбу з боку гравців атаки.

Потім темп гри дещо впав, зате зросла кількість єдиноборств, особливо в центрі поля. Селезньов намагався зачепитися за м'яч, але обіграти суперників 36-річному форвардові не завжди вдавалося.

А тим часом «Ворскла» відкрила рахунок. Після подачі зі штрафного і знижки Скляра, Кані з лівого кута воротарського розстріляв ворота «Миная».

На 53-й хвилині Степанюк прорвався крізь оборонні редути «Миная» і пробив з лінії штрафної. М'яч влучив у поперечину, вдарився об газон поряд з лінією воріт і вилетів в поле.

Спірний епізод стався на 61-й хвилині. Після удару Селезньова м'яч потрапив в руку Тамм. Момент міг претендувати на пенальті, але арбітр матчу Катерина Монзуль порушення правил з боку гравця «Ворскли» не побачила. Через три хвилини Тамм в боротьбі наступив на руку Селезньову. З огляду на габарити Тамма, не дивно, що Селезньову знадобилася допомога медиків. Форвард «Миная» продовжив матч з перебинтованою рукою, а на 69-й хвилині поступився місцем на полі Вишневському.

«Ворскла» подвоїла перевагу в рахунку на 74-й хвилині. Удар Чеснакова, здавалося, йшов повз ворота, але м'яч потрапив у Лиховідько і влетів в сітку воріт «Миная».

Власне на цьому моменти біля воріт команд і закінчилися. «Минай» змирився з поразкою, а «Ворсклу» цілком влаштовували цифри на табло.

Займав після семи турів останню сходинку турнірної таблиці «Львів» приймав одеський «Чорноморець».

Львів:  Ільющенков, Нич, Махмутович, Якимець, Політило, Романчук, Шина, Довгий, Грисьо, Чірьяк, Брикнер.

запасні:  Костик, Сорокін, Бусько, Ременяк, Семенів, Крушинський, Зозуля, Альваро.

Металіст 1925: Сидоренко, Єрмаков, Ткачук, Шершень, Ченбай, Габелок, Протасов, Фабіньо, Криськів, Батюшин, Марлісон.

Запасні: Шеліхов, Западня, Квакіч, Ременюк, Кравченко.

Поєдинок гостріше почала команда гостей. В одній з перших атак «Металіста 1925» Криськів з ходу пробив поруч з дев'яткою воріт «Львова». Потім гострі моменти стали рідкістю. Незважаючи на старання гравців, атаки особливої загрози воротам не несли.

Удар Чірьяка зі штрафного прийшовся в голову що стояв у стінці Ткачука. Попадання виявилося настільки потужним, що гравцеві «Металіста 1925» знадобилася допомога медичного персоналу.

На 59-й хвилині Сидоренко відбив м'яч, спрямований Якимцем в лівий нижній кут. В атаці у відповідь «Металіста 1925» Протасов ударом з гострого місце не пробив Ільющенкова.

Оборона команд перевершувала атаку. Матч поступово наближався до нульової нічиєї. Перемогу гостям міг принести Габелок, але його удар на 88-й хвилині зі штрафного у верхній кут парирував Ільющенков.

Після фіаско в Норвегії,«Зоря» у внутрішній першості зустрілася з «Чорноморцем». На поле стадіону «Славутич-Арена» команди вийшли в таких складах:

Зоря: Мацапура, Фаворов, Імереков, Цвек, Хомченовський, Назарин, Громов, Кочергін, Булеца, Гладкий, Кабан.

Запасні: Жилкін, Руфат, Снурніцин, Алібеков, Казаков, Крістіан, Луньов, Овусу, Аллахяр.

Чорноморець: Паламарчук, Кадір, Дубко, Вантух, Путря, Кравченко, Михайленко, Цітаішвілі, Авагімян, Брагар, Ванат.

Запасні: Кучерук, Беловар, Вачіберадзе, Скорко, Сухоручко, Тлумак, Білошевський, Ісаєнко, Варакута.

«Зоря» відкрила рахунок вже на другій хвилині. Громов зліва віддав в центр, Гладкий пропустив, а Кабан з лінії штрафного точно пробив в лівий кут. На 9-й хвилині Кабан міг забивати другий, але обвідним ударом відправив м'яч поруч із правою штангою воріт «Чорноморця».

Гості відповіли своїм випадом на 17-й хвилині. Мацапура парирував удар Цітаішвілі з гострого кута, а повторний удар гравця «Чорноморця» пройшов поруч зі штангою.

На 24-й хвилині Фаворов з гострого кута намагався потрапити під дальню штангу, але м'яч закрутився в сторону від воріт. На 40-й хвилині атака «Чорноморця» ледь не стала гольовою. Брагар протягнув м'яч до штрафної «Зорі» і пробив низом, але влучив у ліву штангу.

На 45-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Чорноморця за фол Брагар проти Кочергіна. Гладкий з одинадцятиметрової позначки пробив в лівий кут, а Паламарчук трохи запізнився зі стрибком і м'яч вже не дістав.

Після перерви «Зоря» зосередилася на оборонних діях, але не забувала і про атаку. А в складі «Чорноморця» продовжував проявляти активність Цітаішвілі. Так на 66-й хвилині гравець збірної Грузії обвідним ударом з правого краю штрафного обвідним ударом не влучив у дальній кут. На 73-й хвилині Цітаішвілі зі штрафного з правого флангу пробив під поперечину, але Мацапура перевів м'яч на кутовий.

«Зоря» зрозуміла, що так можна і розгубити свою перевагу і відсунула гру від своїх воріт. На 77-й хвилині Булеца пробив в кількох сантиметрах від штанги воріт «Чорноморця».

На 88-й хвилині «Зоря» провела контратаку. Аллахяр, проявивши властивий форвардам егоїзм, не став ділитися з партнерами. Сам протягнув м'яч до штрафної, обіграв воротаря і став автором третього гола «Зорі» в цьому матчі.

• «Ворскла» - «Минай» 0: 2 (Кані, 37, Лиховідько, 74 (автогол));
  • «Львів» - «Металіст 1925» 0: 0;
  • «Зоря» - «Чорноморець» 2: 0 (Кабан, 2, Гладкий, 45 + 1 (з пен.), Аллахяр, 88)
Турнирная таблица УПЛ
Турнірна таблиця УПЛ

Матчі 9-го туру УПЛ відбудуться з 24 по 27 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів 8-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків в Українській хокейній лізі.