Перемога дозволила «Шахтарю» вийти на друге місце в групі.

«Шахтар» вдруге в сезоні обіграв мадридський «Реал»

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У вівторок, 1 грудня, відбулися матчі п'ятого туру групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21 в групах А, В, С і D. У Києві на НСК «Олімпійський» «Шахтар» зустрівся з мадридським «Реалом».

Команди виступали в таких складах:

Шахтар: Трубін - Додо, Бондар, Віта, Матвієнко - Степаненко - Тітці, Марлос, Коваленко, Тайсон - Мораес.

Запасні: Шевченко, Пятов, Сіпріано, Болбат, Маркос Антоніо, Дентіньо, Соломон, Алан Патрік, Майкон, Судаков, Фернандо.

Реал: Куртуа - Васкес, Варан, Начо, Менді - Модріч, Едегор, Кроос - Асенсио, Бензема, Родріго.

Запасні: Лунін, Альтубе, Мілітан, Марсело, Каземіро, Вінісіус, Іско, Діас, Аррібас, Чуст.

На п'ятій хвилині Бензема зліва прострілив у штрафну, і випередив гравців оборони «Шахтаря» Асенсио пробив в штангу. «Шахтар» відповів ударом Тайсона над поперечиною на 8-й хвилині. Варан ціною жовтої картки перервав прохід Мораеса. Наслідки зіткнення призвели до того, що на 25-й хвилині Мораеса замінив Дентіньо. На 30-й хвилині Трубін «на інстинктах» встиг підняти руку і відбити удар Асенсио під поперечину.

На 53-й хвилині Тайсон вискочив на ворота «Реала», але Куртуа, скоротивши кут обстрілу, удар парирував. Через чотири хвилини «Шахтар» провів гольову контратаку. Марлос віддав в штрафну на Дентіньо, форвард «Шахтаря» переграв Куртуа і відправив м'яч у сітку. Тете пробивав по воротах на 68-й хвилині, але м'яч удар заблокував захисник, а Куртуа наздогнав м'яч біля лицьової лінії, не дозволивши «гірникам» заробити кутовий.

Трубін спокійно впорався з ударом Менді на 75-й хвилині матчу. На 82-й хвилині Соломон отримав передачу від Майкона, зробив прохід по лівому флангу зі своєї половини поля, змістився до центру, і з лінії штрафного точно пробив в ближній нижній кут воріт «Реала». «Шахтар» вдруге в сезоні обіграв «Реал» і вийшов на друге місце в групі.

У поєдинку групи А, що почався одночасно з матчем «Шахтар» - «Реал», «Локомотив» на своєму полі програв «Зальцбургу».

• Шахтар - Реал 2: 0 (Дентіньо, 56, Соломон, 82);
  • Локомотив М - Зальцбург 1: 3 (Олексій Андрійович Міранчук, 79 (з пенальті) - Беріша, 28, 41, Адейемі, 81);

Ще шість матчів почнуться о 22:00. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про жіночу футбольну збірної України над Чорногорією,про матчі відбору на Євробаскет Україна -Австрія,а також про матчі Української хокейної ліги .