Перехідний матч. "Верес" розмазав "Металург" по газону і зберіг місце в УПЛ

Поєдинок закінчився розгромом

"Верес" - МФК "Металург"
"Верес" - МФК "Металург" (Фото: УПЛ)

У середу, 14 червня, відбувся другий перехідний матч за право виступати в УПЛ у сезоні 2023/24. Рівненський Верес приймав запорізький МФК Металург. Господарі розгромили суперника з хокейним рахунком 6:1 і залишились в еліті.

Перший матч між командами відбувся 10 червня. Верес залишився у меншості на початку зустрічі і програв з рахунком 0:1.

Верес: Когут, Балан, Маткобожик, Хондак, Гагун, Лебеденко, Блізніченко, С. Шарай, Кучеров, Г. Пасіч, Шестаков.
Запасні: Коркодим, Квасний, Тишинінов, Шух, Дахновський, В. Шарай, Годя, Вадовський, Гайдучик, Поворознюк.

МФК Металург: Байда, Сокол, Векляк, Басов, Польовий, Шалфєєв, Крапивний, Сейтхалілов, Сад, Білоцерковець, Сидоро.
Запасні: Ніколаєнко, Дворовенко, Піддубний, Воробєй, Палюх, Могильний, Сніжко, Страдс, Близнюк, Хуссін, Куралех, Лавута.

Перебіг поєдинку

Верес відкрив рахунок на 16-й хвилині за допомоги суперника. Крапивний головою зрізав м’яч у власні ворота. Через сім хвилин Балан зміцнив перевагу господарів поля, замкнувши передачу Кучерова. На 28-й хвилині  Гагун ударом у лівий кут зробив рахунок 3:0. На 34-й хвилині гості залишились у меншості. Сокол у грубому підкаті зніс Пасіча і отримав від арбітра матчу червону картку.

Побиття Металурга продовжилось після перерви. На 66-й хвилині Балан оформив дубль. Пасіч красивим підкрученим ударом на 82-й хвилині відправив у ворота гостей ще один м’яч. А на останній хвилині основного часу Гайдучик зробив рахунок 6:0. Господарі всеж дозволили Могильному у компенсований час відіграти один м’яч.

• Верес — МФК Металург 6:1  (Крапивний (16, автогол), Балан (23, 66), Гагун (29), Пасіч, 82, Гайдучик, 90 – Могильний, 90+1).

Матч-відповідь у парі ЛНЗ – Інгулець також відбудеться сьогодні, 14 червня. Початок матчу о 15-00. Перша зустріч закінчилась з рахунком 1:1.

Раніше Інформатор розповідав, що Андрій Ярмоленко може підписати контракт з київським «Динамо». Також ми повідомляли,  коли в УПЛ розпочнеться сезон 2023/24.