У відео з’являються знакові для міста локації — площа Фестивальна та простори парку «Дубовий Гай» («Дубовка»): великий тир, зупинка біля парку, головна сцена й оглядове колесо. Колись ці місця були наповнені людьми — атракціонами, прогулянками річкою та фестивалями. Сьогодні вони стають тлом для розмови про пам’ять, втрату й життя, яке триває попри все.
На думку Борелля, війна розгорталась б інакше, якби президентом США був би Трамп, а не Байден
Російський диктатор володимир путін чекає на результати президентських виборів у США. До цього часу не варто очікувати початку переговорів між Україною та рф. Таку думку висловив Верховний представник ЄС Жозеп Боррель.
Про це він сказав в інтерв'ю Onda Cero. Боррель вважає, що війна росії проти України розгорталася б зовсім інакше, якби президентом США залишався Дональд Трамп, а не Джозеф Байден. Саме тому, за його словами, путін чекає результатів президентських виборів.
Боррель запевнив, що якби він "був би другом путіна, як китайці, я б сказав йому, що він зробив величезну помилку, і він повинен виправити її якнайшвидше". Верховний представник ЄС очікує від Китаю, що він вплине на диктатора, щоб зупинити війну. Він також розкритикував тих, хто виступає за припинення постачання озброєння Україні.
"І що буде далі? Якщо перестати надавати військову допомогу Україні? росія не збирається йти з цієї причини. Ми всі хочемо миру, але ми маємо знати, якого миру ми хочемо", - заявив Боррель.
Вибори президента США заплановані на 5 листопада 2024 року. Чинний лідер Штатів Джо Байден, експрезидент Дональд Трамп та племінник 35-го президента США Джона Кеннеді юрист та активіст Роберт Кеннеді-молодший вже оголосили про намір брати у них участь. Варто додати, що Байден підтримує Україну та надає військову та гуманітарну допомогу.
Раніше ми писали, що заступник Трампа Майк Пенс подав документи на участь у виборах президента США. Крім того, Трамп може стати президентом США навіть попри перспективу ув'язнення на 400 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.