Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Міноборони США хоче закупити ракети для себе, а боєприпаси - для України
Пентагон запросив в уряду 170 млрд доларів на заміну боєприпасів, що постачають Україні, а також для закупівлі озброєнь, в тому числі й далекобійних ракет, які знадобляться США у разі конфлікту з Китаєм. У рамках цього запиту Міністерство оборони США планує виділити 76,8 млрд доларів на ВМФ і морську піхоту, включаючи будівництво нових кораблів, 61 млрд доларів на ВПС, включаючи Космічні сили США, і 24,4 млрд доларів на армію. Про це пише Bloomberg.
Водночас у супровідному документі про наукові дослідження і розробки йдеться про запит на суму в 145 млрд доларів, з яких - 46 млрд на Військово-повітряні сили, 27 млрд - на Військово-морський флот і 15,7 млрд - на армію. Документи будуть оприлюднені у понеділок в рамках детального розкриття фінансового запиту на наступний фіскальний рік, який розпочнеться 1 жовтня.
Щодо найбільших цілей у галузі досліджень та розробок, то Пентагон хоче 3,7 млрд доларів на нову міжконтинентальну балістичну ракету Sentinel корпорації Northrop Grumman, 3 млрд доларів на розробку бомбардувальника B-21 та 2,3 млрд доларів на програму "Домінування у повітрі наступного покоління", призначену для заміни винищувача F-22. Стосовно боєприпасів, основний запит Пентагону передбачає:
З усієї військової допомоги, обіцяної Пентагоном від початку війни, 40%, понад 8 мільярдів доларів, – надійшло протягом трьох місяців після 9 грудня 2022 року. Про це пише видання The Economist.
Журналісти посилаються на слова європейського високопосадовця у сфері оборони. За його словами. надходження зброї, погоджене в Німеччині лише в січні, становить дві третини від загальної кількості, надісланої до України за весь 2022 рік. До слова, останній пакет військової допомоги від США включає броньовану мостоукладальну техніку, яка буде життєво необхідною для будь-якого наступу на півдні чи сході.
Нагадаємо, ми писали, що Україна просить у США касетні боєприпаси, щоб скидати їх на окупантів з дронів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.