Головна
Україна
21:36, 2 Червня
Информатор UA

Интро

Майно українського блогера Анатолія Шарія в Європі, Російській Федерації та Канаді заарештували. Рішення виніс Печерський суд Києва. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву Шарія у Facebook. Блогер нагадав, що не працює і не живе в Україні вже 10 років. "Вчора (1 червня, - ред.) Офіс Президента проанонсував, сьогодні (2 червня, - ред.) вуаля - Печерський суд заарештував майно Анатолія Шарія, 10 років не живе в Україні і не веде в Україні ніякої фінансової або господарської діяльності. Заарештовані , зрозуміло, не в Україні, а в Європі, в Росії, і, увага - в Канаді", - йдеться в повідомленні. При цьому він вказав, що жоден суд не заблокував майно Коломойського, Пінчука, Порошенка, Ахметова у Європі. За попередніми даними, арешт накладений на вілли в Іспанії та рахунки в іспанському, російському і люксембурзькому банках, а також суд виніс рішення щодо тимчасового доступу до речей і документів з грифом банківської таємниці у Hsbc Bank Canada. Як раніше повідомляв Інформатор, Шарій подав до суду на СБУ. При цьому СБУ подала запити на слідчі дії за кордоном у справі Шарія.  Також повідомлялося, в СБУ заявили, що Шарій не прийшов на допит,він ховається від слідства. Також ми писали, що Шарія внесли до бази розшуку МВС. Крім цього, суд має намір встановити, чи мав Шарій вплив як лідер у своїй же політичній силі Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .   

Печерський суд Києва заарештував майно Шарія у Європі, РФ і Канаді

Читать на русском

Блогер нагадав, що не живе в Україні вже 10 років.

Читать на русском
Печерський суд Києва заарештував майно Шарія у Європі, РФ і Канаді

Блогер нагадав, що не живе в Україні вже 10 років.

Майно українського блогера Анатолія Шарія в Європі, Російській Федерації та Канаді заарештували. Рішення виніс Печерський суд Києва.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву Шарія у Facebook.

Блогер нагадав, що не працює і не живе в Україні вже 10 років.

"Вчора (1 червня, - ред.) Офіс Президента проанонсував, сьогодні (2 червня, - ред.) вуаля - Печерський суд заарештував майно Анатолія Шарія, 10 років не живе в Україні і не веде в Україні ніякої фінансової або господарської діяльності. Заарештовані , зрозуміло, не в Україні, а в Європі, в Росії, і, увага - в Канаді", - йдеться в повідомленні.

При цьому він вказав, що жоден суд не заблокував майно Коломойського, Пінчука, Порошенка, Ахметова у Європі.

За попередніми даними, арешт накладений на вілли в Іспанії та рахунки в іспанському, російському і люксембурзькому банках, а також суд виніс рішення щодо тимчасового доступу до речей і документів з грифом банківської таємниці у Hsbc Bank Canada.

Як раніше повідомляв Інформатор, Шарій подав до суду на СБУ. При цьому СБУ подала запити на слідчі дії за кордоном у справі Шарія. 

Також повідомлялося, в СБУ заявили, що Шарій не прийшов на допит,він ховається від слідства. Також ми писали, що Шарія внесли до бази розшуку МВС. Крім цього, суд має намір встановити, чи мав Шарій вплив як лідер у своїй же політичній силі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.