Паралімпійські ігри в Токіо: підсумки 3 вересня

Українські паралімпійці в десятий день змагань завоювали 4 золоті, 5 срібних і 1 бронзову нагороду.

Плавець Максим Крипак здобув свою п'яту золоту медаль Паралімпіади-2020. Сергій Ємельянов став чемпіоном у заїзді на 200 метрів на байдарці-одиночці.

Інформатор підводить підсумки змагань 3 вересня.

У п'ятницю, 3 вересня, на Паралімпійських іграх в Токіо розіграли 56 комплектів медалей.

У веслуванні збірна України виборола дві медалі. Сергій Ємельянов виграв заїзд на 200 метрів (байдарка-одиночка, клас KL3), а Микола Синюк (200 метрів, байдарка-одиночка, клас KL2) став срібним призером.

Єгор Дементьєв в шосейній велогонці (клас С4-5) фінішував другим. Українського велогонщика випередив Кевін Ле Кунф (Франція). Третім став спортсмен з Нідерландів Даніель Абрахам Гебра.

У секторі для метання диску Микола Жабняк (клас F37) метнув снаряд на 52 метри 43 сантиметри. Цей результат дозволив українському спортсменові стати срібним призером Паралімпіади.

У забігу на 1500 метрів (клас Т20) Людмила Даниліна з результатом 4: 32.82 фінішувала другою.

Зоя Овсій в метанні булави (клас F51) виграла золоту медаль. До того ж українська спортсменка встановила паралімпійський рекорд - 25 метрів 12 сантиметрів.

У заключний день змагань в Tokyo Aquatics Centre українські плавці здобули 4 медалі, дві з яких найвищого ґатунку. Максим Крипак на дистанції 200 метрів комплексом (клас S10) виграв золоту медаль, яка стала для спортсмена п'ятою на Паралімпійських іграх в Токіо. Денис Остапченко також став чемпіоном, на дистанції 200 метрів вільним стилем (клас S3) випередивши двох представників Мексики.

Андрій Трусов (50 метрів батерфляєм, клас S7) з результатом 29.03 секунди отримав «срібло». На дистанції 100 метрів батерфляєм (клас S8) Денис Дубров став бронзовим призером.

Після десятого дня змагань на рахунку збірної України 94 медалі: 24 золоті, 44 срібних, 26 бронзових.

Раніше Інформатор повідомляв про результатах матчів відбіркового турніру до чемпіонату світу з футболу, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 2 вересня