Паралімпійські ігри в Токіо: підсумки 2 вересня

Українські паралімпійці в дев'ятий день змагань завоювали 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові нагороди.

Владислав Зегребельний став чемпіоном зі стрибків у довжину, а Марія Помазан виграла змагання з метання ядра. Плавець Максим Крипак зі світовим рекордом завоював свою четверту золоту медаль.

Інформатор підбиває підсумки змагань 2 вересня.

У четвер, 2 вересня, на Паралімпійських іграх в Токіо розіграли 48 комплектів медалей.

У стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів Олексій Денисюк (клас SH1) взяв срібну медаль. У перестрілці українець поступився поляку Шимону Совінські, а переможцем став спортсмен з Китаю.

У секторі для штовхання ядра Марія Помазан (клас F35) з результатом 12,24 метра виграла золоту медаль. Перемога українки виявилося більш ніж впевненою. Спортсменка з Бразилії, яка зайняла друге місце штовхнула ядро ​​на 9 метрів 15 сантиметрів.

У секторі для стрибків у довжину не було рівних Владиславу Загребельному. Українець, який змагався в класі Т37 став паралімпійських чемпіоном з результатом 6 метрів 59 сантиметрів.

У бігу на 100 метрів (клас Т12) Оксана Ботурчук, пробігши дистанцію за 12,03 секунди, завоювала срібну медаль.

У плаванні, Максим Крипак не залишив шансів суперникам на дистанції 100 метрів на спині (клас S10), встановивши світовий рекорд. Для українця ця золота медаль стала вже четвертою, завойованою в Токіо.

Єлизавета Мерешко на дистанції 400 метрів вільним стилем (клас S6) поступилася китаянці Юань Цзян і стала срібною призеркою. Друге місце в запливі на дистанції 50 метрів на спині (клас S1) зайняв Антон Коль. Ну а підбив підсумок виступам українських плавців другого вересня Денис Остапченко, завоювавши бронзову медаль у запливі на 50 метрів вільним стилем (клас S3).

У командних змаганнях в настільному тенісі чоловіча команда (клас 8) у фіналі з рахунком 0:2 поступилася команді Китаю.

Українка Вікторія Марчук в змаганнях по тхеквондо в поєдинку за третє місце поступилася росіянці Ганні Піддубській.

Після дев'ятого дня змагань на рахунку збірної України 84 медалі: 20 золотих, 39 срібних, 25 бронзових.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів відбіркового турніру до чемпіонату світу з футболу, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 1 вересня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.