Головна
Україна
Політика
23:49, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

Папа Римський Франциск заявив, що брав участь у звільненні бійців "Азову" з полону. Він каже, що його просили сприяти у цій справі. Тому понтифік звертався до російського посла.  Про це він розповів в інтерв’ю італійському виданню La Civiltà Cattolica, передає Інформатор.  "У мене був військовий керівник, який займається обміном полоненими та з релігійний радник президента Зеленського. Цього разу мені принесли список з понад 300 в’язнів. Мене просили сприяти у цій справі, тож я невідкладно зателефонував російському послу, щоб дізнатися, чи можна прискорити цей обмін", - сказав Папа Римський. На чиєму боці Папа Римський?  З самого початку повномасштабного вторгнення росії понтифік дотримувався дивного нейтралітету. За всі пів року, що росія масово вбиває українців, Папа Франциск жодного разу не назвав росію агресором. А останньою заявою про "безвинну Дарʼю" взагалі зрівняв катів та жертв.   На Великдень Папа теж потрапив у скандал, оскільки влаштував символічну ходу, на якій символічно «примирив» Україну та росію.  Також ми розповідали, чи підтримує Папа Римський Франциск путіна та чи приїде він до України.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Папа Римський каже, що брав участь у звільненні бійців "Азову" з полону

Читать на русском

За його словами, він звертався до російського посла

Читать на русском
Папа Римський каже, що брав участь у звільненні бійців "Азову" з полону

За його словами, він звертався до російського посла

Папа Римський Франциск заявив, що брав участь у звільненні бійців "Азову" з полону. Він каже, що його просили сприяти у цій справі. Тому понтифік звертався до російського посла. 

Про це він розповів в інтерв’ю італійському виданню La Civiltà Cattolica, передає Інформатор. 

"У мене був військовий керівник, який займається обміном полоненими та з релігійний радник президента Зеленського. Цього разу мені принесли список з понад 300 в’язнів. Мене просили сприяти у цій справі, тож я невідкладно зателефонував російському послу, щоб дізнатися, чи можна прискорити цей обмін", - сказав Папа Римський.

На чиєму боці Папа Римський? 

З самого початку повномасштабного вторгнення росії понтифік дотримувався дивного нейтралітету. За всі пів року, що росія масово вбиває українців, Папа Франциск жодного разу не назвав росію агресором. А останньою заявою про "безвинну Дарʼю" взагалі зрівняв катів та жертв.  

На Великдень Папа теж потрапив у скандал, оскільки влаштував символічну ходу, на якій символічно «примирив» Україну та росію. 

Також ми розповідали, чи підтримує Папа Римський Франциск путіна та чи приїде він до України. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.