Головна
COVID-19
23:35, 23 Січня
Информатор UA

Интро

Директор Всесвітньої організації охорони здоров'я в Європі Ганс Клюге заявив, що пандемія коронавірусу в Європі тимчасово піде на спад після штаму "Омікрон". У цьому вся допоможе колективний імунітет. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Franche 24. Він зазначив, що можливе затишшя протягом кількох тижнів, або ж місяців завдяки колективному імунітету, який виробився внаслідок вакцинації та перенесеного захворювання. При цьому Клюге наголосив, що це не означає завершення пандемії. "Ендемічне означає, що ми можемо передбачити, що станеться, а цей вірус вже не раз дивував", - сказав представник ВООЗ. Зазначимо, раніше у ВООЗ заявили, що штами "Омікрон" та "Дельта" викликали цунамі коронавірусу у світі. Крім цього, раніше ВООЗ змінили прогноз, що пандемія може закінчитися у 2022 році. Також ми розповідали, що робити, щоб не заразитися штамом коронавірусу "Омікрон". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Пандемія в Європі піде на спад після "Омікрону" - ВООЗ

Читать на русском
Пандемія в Європі піде на спад після "Омікрону" - ВООЗ

Можливо затишшя протягом кількох тижнів

Директор Всесвітньої організації охорони здоров'я в Європі Ганс Клюге заявив, що пандемія коронавірусу в Європі тимчасово піде на спад після штаму "Омікрон". У цьому вся допоможе колективний імунітет. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Franche 24.

Він зазначив, що можливе затишшя протягом кількох тижнів, або ж місяців завдяки колективному імунітету, який виробився внаслідок вакцинації та перенесеного захворювання.

При цьому Клюге наголосив, що це не означає завершення пандемії. 

"Ендемічне означає, що ми можемо передбачити, що станеться, а цей вірус вже не раз дивував", - сказав представник ВООЗ.

Зазначимо, раніше у ВООЗ заявили, що штами "Омікрон" та "Дельта" викликали цунамі коронавірусу у світі

Крім цього, раніше ВООЗ змінили прогноз, що пандемія може закінчитися у 2022 році

Також ми розповідали, що робити, щоб не заразитися штамом коронавірусу "Омікрон".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.