П'ятеро грузинських добровольців загинули в Україні під Бахмутом

Читать на русском

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі висловила співчуття у зв’язку із загибеллю добровольців

Читать на русском
П'ятеро грузинських добровольців загинули в Україні під Бахмутом
Під Бахмутом тривають запеклі бої

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі висловила співчуття у зв’язку із загибеллю добровольців

В оточення під містом Бахмут на Донеччині протягом останніх днів потрапила група добровольців із Грузії, в результаті було поранено грузинського командира, п'ятеро бійців – загинули. Про це в етері грузинського опозиційного телеканалу "Мтаварі" повідомив доброволець Ромео Парулава.

За словами Ромео Парулава, загиблі служили в 57-ій бригаді з березня 2022 року, прибувши з Грузії в Україну. Загинули Авто Руруа, Ромео Пічхая, Ромео Кварацхелія, Бадрі Маркелія, Мераба Аладашвілі.

Фото посольства Грузії
Фото посольства Грузії

"Командир поранений. Решта хлопців разом із нашими братами-українцями оточені. Триває боротьба, щоб вивести тих, хто залишився в живих, і винести тіла наших загиблих", – сказав Парулава.

3 грудня президентка Грузії Саломе Зурабішвілі висловила співчуття у зв’язку із загибеллю добровольців.

"У ці важкі хвилини приношу свої співчуття сім'ям, друзям і родичам усіх грузинських бійців, які загинули в Україні", – написала Зурабішвілі у Facebook.

За даними порталу "Новости-Грузия", на боці України зараз воюють до 1500 грузинських бійців. Частина проживала в Україні, частина – приїхала туди після початку війни як добровольці. Перший грузин-доброволець загинув 18 березня. Станом на 4 грудня в боях на боці Збройних Сил України загинули 33 грузини.

Як раніше повідомляв Інформатор, російські окупанти продовжують спрямовувати значну частину своїх зусиль та вогневої сили навколо Бахмута у Донецькій області. Загарбники укріпили приблизно 15-кілометрову ділянку фронту навколо міста. Для росії місто має пріоритетне та символічне значення. Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Великобританії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.