"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Кулеба припустив, що цей випадок пов'язаний з небезпечними «іграми», які поширюються в Інтернеті, але нічого подібного в соцмережах не знайшли
У вівторок, 16 лютого, в Боярці дві семикласниці отруїлися пігулками “Дротаверин”. Одна з дівчат померла, інша - перебуває в реанімації. Дитячий омбудсмен в Україні Микола Кулеба припустив, що цей випадок пов'язаний з небезпечними «іграми», які поширюються в Інтернеті, але нічого подібного в соцмережах не знайшли.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на інформаційну кампанію"По ту сторону новин".
Поліція припустила, що дівчата подивилися відео в одній з популярних соціальних мереж із закликом спробувати медичний препарат.
"Ми дивилися Тік-Ток... Там з хештегом #дротаверин - кілька відео від лікарів або блогерів, які видають себе за лікарів. Переважно - це пояснення, коли треба приймати препарат, його порівняння з аналогами. Загалом, відео з хештегом має аж 15,6 тисячі переглядів. Ніякого призову приймати ці ліки або чогось подібного немає. Так само ми шукали інші хештеги - челендж, таблетки, pills і ще з десяток інших. Жодного відео, де б хтось приймав 20-30-40 пігулок.
Ми шукали в інстаграмі - ситуація та ж. Правда, саме там почали говорити про небезпечний "дротаверин челендж" і про те, що дітей треба віддати на тренінг з безпеки в мережі та в житті", - йдеться в повідомленні.
В Ютубі теж немає жодного відео про те, що треба прийняти пігулки.
Крім того, підлітки з різних регіонів України, зокрема і з ліцею в Боярці, не знають про такий челендж і подібного відео не бачили.
Нагадаємо, вчора, 16 лютого, в Київській області в академічному ліцеї дві учениці сьомого класу отруїлися невідомими речовинами. Одна з них померла.
Після цього дитячий омбудсмен в Україні Микола Кулеба висловив припущення, що цей випадок пов'язаний з небезпечними «іграми» підлітків в мережі.