Головна
Життя
Гаджети
11:12, 7 Вересня
Информатор UA

Интро

Apple вже підготувала свою масштабну осінню презентацію. Офіційно не розкривається, що на ній планується показати, але інтернет уже наповнився зливами та інсайдами з цього приводу. Головною «стравою» події має стати iPhone 14. Цього року осіння презентація від Apple пройде вже 7-го вересня. Не змінюючи традиції, восени компанія показує свої головні новинки та оновлені версії популярних гаджетів. Щодо нового iPhone – очікується серйозна зміна дизайну пристрою вперше за довгий час.  Коли та де дивитися презентацію Apple вирішила починати нововведення ще з дати проведення своєї масштабної презентації. Зазвичай, вона проводиться третього тижня вересня, проте у 2022-му році вирішили зробити її раніше. Також буде ще одна презентація в жовтні, на ній очікуються нові моделі MacBook. Що ж до найближчої презентації – вона починається 7 вересня о 20:00 за Києвом. Слідкувати за нею можна буде в режимі онлайн декількома способами:  на офіційному сайті Apple; на YouTube-каналі компанії. Там, до речі, вже є прем’єра зі зворотнім відліком – можете залишити собі закладку чи натиснути кнопку «надіслати сповіщення», аби не забути; власники Apple TV зможуть подивитися презентацію на своїх пристроях чи в додатку.   Що нам можуть показати Компанія, як завжди, намагається здебільшого тримати в секреті те, що збирається представити на презентації. Проте, вдалося дещо дізнатися від відомих інсайдерів. У будь-якому випадку, дані про це неофіційні, тож не варто довіряти їм на 100%, але можна взяти на замітку.  Очікується, що головною новинкою стане саме iPhone 14. З цікавого відомо, що пристрій сильно оновить дизайн – він стане більш «витонченим». Фронтальна камера з «чубчика» переїде до середини екрана та стане овальної форми. Очікується, що смартфон зможе отримати новий чіп та кращі матриці.  За деякими повідомленнями, на презентації нас також чекає новий годинник Apple Watch 8, навушники AirPods Pro 2 з новим чіпом, а також нові операційні системи для продуктів Apple. Чекати на подробиці вже залишилося недовго, оскільки подія почнеться доволі скоро.  Осінні презентації Apple Відома компанія традиційно восени представляє світові свої головні новинки. Не дивлячись на незначний зсув дати проведення цього року, чекати змін не варто – компанія знову готує свої масштабні оновлення. Також після презентації традиційно можуть відкрити передзамовлення на нові продукти.  Останні роки свої презентації компанія проводила в онлайн-форматі через пандемію. Проте, у 2022-му році Apple вирішила знову повернутися до «живого» формату. Захід проведуть в Купертіно. Звичайно, будуть і трансляції, що допоможуть приєднатися до презентації глядачам з усього світу.  Раніше ми писали про те, які документи у "Дії" стали доступні англійською мовою. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Осіння презентація Apple: де та коли можна побачити новий iPhone

Читать на русском

Цього року презентація Apple пройде раніше, ніж зазвичай

Читать на русском
Осіння презентація Apple: де та коли можна побачити новий iPhone

Цього року презентація Apple пройде раніше, ніж зазвичай

Apple вже підготувала свою масштабну осінню презентацію. Офіційно не розкривається, що на ній планується показати, але інтернет уже наповнився зливами та інсайдами з цього приводу. Головною «стравою» події має стати iPhone 14.

Цього року осіння презентація від Apple пройде вже 7-го вересня. Не змінюючи традиції, восени компанія показує свої головні новинки та оновлені версії популярних гаджетів. Щодо нового iPhone – очікується серйозна зміна дизайну пристрою вперше за довгий час. 

Коли та де дивитися презентацію

Apple вирішила починати нововведення ще з дати проведення своєї масштабної презентації. Зазвичай, вона проводиться третього тижня вересня, проте у 2022-му році вирішили зробити її раніше. Також буде ще одна презентація в жовтні, на ній очікуються нові моделі MacBook.

Що ж до найближчої презентації – вона починається 7 вересня о 20:00 за Києвом. Слідкувати за нею можна буде в режимі онлайн декількома способами: 

  • на офіційному сайті Apple;
  • на YouTube-каналі компанії. Там, до речі, вже є прем’єра зі зворотнім відліком – можете залишити собі закладку чи натиснути кнопку «надіслати сповіщення», аби не забути;
  • власники Apple TV зможуть подивитися презентацію на своїх пристроях чи в додатку.
 

Що нам можуть показати

Компанія, як завжди, намагається здебільшого тримати в секреті те, що збирається представити на презентації. Проте, вдалося дещо дізнатися від відомих інсайдерів. У будь-якому випадку, дані про це неофіційні, тож не варто довіряти їм на 100%, але можна взяти на замітку. 

Очікується, що головною новинкою стане саме iPhone 14. З цікавого відомо, що пристрій сильно оновить дизайн – він стане більш «витонченим». Фронтальна камера з «чубчика» переїде до середини екрана та стане овальної форми. Очікується, що смартфон зможе отримати новий чіп та кращі матриці. 

За деякими повідомленнями, на презентації нас також чекає новий годинник Apple Watch 8, навушники AirPods Pro 2 з новим чіпом, а також нові операційні системи для продуктів Apple. Чекати на подробиці вже залишилося недовго, оскільки подія почнеться доволі скоро. 

Осінні презентації Apple

Відома компанія традиційно восени представляє світові свої головні новинки. Не дивлячись на незначний зсув дати проведення цього року, чекати змін не варто – компанія знову готує свої масштабні оновлення. Також після презентації традиційно можуть відкрити передзамовлення на нові продукти. 

Останні роки свої презентації компанія проводила в онлайн-форматі через пандемію. Проте, у 2022-му році Apple вирішила знову повернутися до «живого» формату. Захід проведуть в Купертіно. Звичайно, будуть і трансляції, що допоможуть приєднатися до презентації глядачам з усього світу. 

Раніше ми писали про те, які документи у "Дії" стали доступні англійською мовою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.