“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Від її дій постраждали близько 200 осіб
Кіберполіцейські у Кіровоградській області викрили 23-річну дівчину, яка шукала людей на 400 тисяч гривень в інтернеті. На сторінці в соцмережі вона продавала неіснуючі товари за умови повної або часткової передоплати.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ .
Після отримання грошей від покупців, продавець їх блокувала. За попередніми даними, зловмисниця ошукала понад 200 осіб.
«Встановлено, що 23-річна жінка створювала фіктивні сторінки в соціальній мережі. Там вона розміщувала оголошення з продажу жіночого взуття. Від покупців фігурантка вимагала підписку або повну сплату за товар. Однак після отримання грошей вона блокувала клієнтів і не виконувала своїх зобов'язань», - йдеться у повідомленні.
За даними слідства, загальна сума збитку, нанесеного потерпілим, становить майже 400 000 гривен. Відкрито кримінальну справу за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Жінці загрожує до 8 років в'язниці. Вирішується питання щодо оголошення підозри та обрання запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, раніше в кіберполіції розповіли, як убезпечити себе під час онлайн-купівель .
Також Інформатор писав, що в Україні на органи держвлади здійснили 460 кібератак за 2020 рік .