Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Від її дій постраждали близько 200 осіб
Кіберполіцейські у Кіровоградській області викрили 23-річну дівчину, яка шукала людей на 400 тисяч гривень в інтернеті. На сторінці в соцмережі вона продавала неіснуючі товари за умови повної або часткової передоплати.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ .
Після отримання грошей від покупців, продавець їх блокувала. За попередніми даними, зловмисниця ошукала понад 200 осіб.
«Встановлено, що 23-річна жінка створювала фіктивні сторінки в соціальній мережі. Там вона розміщувала оголошення з продажу жіночого взуття. Від покупців фігурантка вимагала підписку або повну сплату за товар. Однак після отримання грошей вона блокувала клієнтів і не виконувала своїх зобов'язань», - йдеться у повідомленні.
За даними слідства, загальна сума збитку, нанесеного потерпілим, становить майже 400 000 гривен. Відкрито кримінальну справу за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Жінці загрожує до 8 років в'язниці. Вирішується питання щодо оголошення підозри та обрання запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, раніше в кіберполіції розповіли, як убезпечити себе під час онлайн-купівель .
Також Інформатор писав, що в Україні на органи держвлади здійснили 460 кібератак за 2020 рік .