Ощадбанк зробив важливу заяву для українців за кордоном

Читать на русском

Заява Ощадбанку стосується терміну дії платіжних карток

Читать на русском
Ощадбанк
Ощадбанк продовжив термін дії карток до 30 вересня 2024 року

Заява Ощадбанку стосується терміну дії платіжних карток

Ощадбанк продовжив термін дії всіх платіжних карток, у тому числі для внутрішньо переміщених осіб, до 30 вересня 2024 року. Йдеться про картки, термін яких закінчився починаючи з лютого 2022 року. Про це 22 березня повідомили у пресслужбі фінустанови.

Якщо нову картку вже перевипущено, її потрібно отримати у відділенні Ощадбанку. Картки із пролонгованим терміном дії працюють повноцінно: ними можна розраховуватись у торговельно-сервісних мережах та мережі інтернет, знімати з них готівку в банкоматі.

"У зв’язку з воєнним станом Ощадбанк для зручності клієнтів продовжив термін дії всіх платіжних карток, у тому числі для внутрішньо переміщених осіб, до 30 вересня 2024 року. Продовження відбувається автоматично для карток, термін яких закінчився починаючи з лютого 2022 року. Якщо нову картку вже перевипущено, будь ласка, зверніться до відділення Ощадбанку для її отримання у зручний для вас час. У разі закінчення терміну дії такі картки продовжать повноцінно працювати: ними можна розраховуватись у торговельно-сервісній мережі, знімати готівку в банкоматах", - розповіли у фінустанові. 

Мобільні підрозділи Ощадбанку на базі автотранспорту виїхали на маршрути в п'яти областях

П’ять мобільних підрозділів Ощадбанку, що виготовлені за унікальною технологією та не мають аналогів, розпочали роботу в п’яти областях України: Донецькій, Запорізькій, Харківській, Херсонській та Чернігівській. Ці банківські підрозділи є броньованими, вони оснащені супутниковим зв'язком, сигналізацією і тривожними кнопками. Тут є автономне електропостачання, системи відеоспостереження, пожежогасіння, кондиціонування та вентиляції.

Мобільні підрозділи надають банківські послуги в тих населених пунктах, де не працює жоден інший банк. Графік їх курсування визначається спільно з органами місцевої влади та обласними військовими адміністраціями. Він може коригуватись відповідно до безпекової ситуації в регіоні. Завдяки мобільним підрозділам Ощаду на базі автофургонів можливість банківського обслуговування отримали мешканці територій поблизу лінії фронту або кордону з державою-агресором. Там можна отримати стандартний набір банківських послуг: відкрити поточний рахунок, оформити депозит, перевипустити платіжну картку, здійснити грошовий переказ, отримати соціальну допомогу.

Уповноважений ВРУ з прав людини, Дмитро Лубінець, ділиться своєю думкою щодо проведення російськими владами псевдовиборів на території, що фактично не відноситься до росії. Розглянемо можливі наслідки цього події та можливість її використання для ставлення під сумнів легітимності путіна на міжнародному рівні. Більше деталей - у відео.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.