"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Кредит вимагає поручителя
Ощадбанк розширив умови доступного кредитування за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» з метою підтримки фізичних осіб-підприємців. Для розвитку підприємницької діяльності ФОП може отримати кредит без застави майна (такий кредит має бути забезпечений порукою). Про це Інформатору стало відомо з повідомлення Ощадбанку.
Як йдеться у повідомленні, наразі скористатись таким кредитуванням можуть підприємці з 10 областей:
Основні параметри кредитування:
Ощадбанк в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» вже надав 7 748 кредитів на загальну суму 20 055 млн грн.
Як раніше повідомляв Інформатор, Ощадбанк викликає клієнтів до відділень, а ті вважають це хамством.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.