"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Резолюція наголошує на незалежності України
Напередодні річниці вторгнення росії, прихильники України поширили проєкт резолюції, щоб її ухвалила Генеральна асамблея ООН, яка складається зі 193 членів. У документі мова йде про необхідність миру, що забезпечує "суверенітет, незалежність України, єдності та територіальну цілісність". Про це пише Associated Press.
Проєкт називається "Принципи, що лежать в основі всеосяжного, справедливого та міцного миру в Україні". Резолюція наголосить на необхідності миру, що забезпечує суверенітет, незалежність України, єдності та територіальну цілісність. Вона менш деталізована, ніж мирний план з 10 пунктів, який президент України Володимир Зеленський озвучив на листопадовому саміті Групи 20 найбільших економік світу.
"Це було навмисне рішення України та її прихильників, щоб спробувати заручитися максимальною підтримкою, коли резолюцію буде поставлено на голосування", – кажуть дипломати ООН, які захотіли залишитись анонімними.
Україна пропонує "формулу миру", аби зупинити руйнівну російську війну. Вона полягає в гарантіях радіаційної, ядерної, продовольчої та енергетичної безпеки, а також виведенні військ РФ з окупованих територій. Так, Зеленський представив лідерам "Великої двадцятки" українські пропозиції з 10 пунктів, які мають зупинити російську агресію та гарантувати Україні безпеку:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.