RU
Головна
Світ
12:35, 13 Жовтня
Информатор UA

Интро

ООН планує найближчим часом доставити в Афганістан три літаки з гуманітарною допомогою. Їх відправлять через територію Узбекистану. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на UN News. Вантажі доставлять повітрям до міста Термез, Узбекистан, а потім їх транспортують через прикордонний пункт Хайратан в Мазарі-Шарифа. Літаками буде терміново доставлена ​​необхідна гуманітарна допомога. Очікується, що перший рейс прибуде в середині жовтня, йдеться в повідомленні. Кількість афганців, які потребують підтримки, досягла 20 млн і продовжує збільшуватися з кожним днем, а економіка Афганістану перебуває на переломному етапі. Ресурси дійсно необхідні, щоб охопити все більше й більше афганців, я маю на увазі, коли ви говорите про половину населення, що покладається на гуманітарну допомогу, 20 мільйонів, це число зростає з кожним днем, заявив Бабар Балох, офіційний представник Управління верховного комісара ООН. Нагадаємо, у Києві провели акцію на підтримку жінок в Афганістані. Крім того, українські військові евакуювали перекладачів із Кабула після невдалих спроб Канади і США. Також Інформатор писав, що Україна допомогла виїхати з Афганістану понад 700 людям. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ООН планує доставити в Афганістан гуманітарну допомогу

Читать на русском
ООН планує доставити в Афганістан гуманітарну допомогу

Перший рейс прибуде в середині жовтня

ООН планує найближчим часом доставити в Афганістан три літаки з гуманітарною допомогою. Їх відправлять через територію Узбекистану.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на UN News.

«Вантажі доставлять повітрям до міста Термез, Узбекистан, а потім їх транспортують через прикордонний пункт Хайратан в Мазарі-Шарифа. Літаками буде терміново доставлена ​​необхідна гуманітарна допомога. Очікується, що перший рейс прибуде в середині жовтня», — йдеться в повідомленні.

Кількість афганців, які потребують підтримки, досягла 20 млн і продовжує збільшуватися з кожним днем, а економіка Афганістану перебуває на «переломному етапі».

«Ресурси дійсно необхідні, щоб охопити все більше й більше афганців, я маю на увазі, коли ви говорите про половину населення, що покладається на гуманітарну допомогу, 20 мільйонів, це число зростає з кожним днем», — заявив Бабар Балох, офіційний представник Управління верховного комісара ООН.

Нагадаємо, у Києві провели акцію на підтримку жінок в Афганістані. Крім того, українські військові евакуювали перекладачів із Кабула після невдалих спроб Канади і США.

Також Інформатор писав, що Україна допомогла виїхати з Афганістану понад 700 людям.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.