Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 6 серпня

Станіслав Горуна став бронзовим призером Олімпіади.

Український каратист Станіслав Горуна приніс збірній України десяту бронзову медаль. Жіноча збірна Канади з футболу виграла олімпійський турнір.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумки змагань 6 серпня.

У п'ятницю, 6 серпня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 23 комплекти медалей.

Каратист Станіслав Горуна на груповому етапі провів 4 поєдинки. Українець переміг японця Кена Нісимура (2: 1) і американця Томаса Скотта (2: 1), а поєдинок з угорцем Габором Харспатакі завершив внічию 0: 0. Забезпечивши собі вихід у півфінал, Горуна з рахунком 1: 4 поступився представнику Єгипту Абдуллі Абделазіза. У півфіналі Горуна з рахунком 0: 3 поступився майбутньому олімпійському чемпіону італійцеві Луїджі Бусі, а з подробицями поєдинку можна ознайомитися  тут .

Аніта Серьогіна в своїй групі зустрілася з каратисткою з Перу (перемога 6: 1), Марокко (нічия 1: 1), Єгипту (поразка 1: 2) і Сербії (поразка 4: 6). У підсумку українка не вийшла з групи, а чемпіонкою стала Йованна Прековіч (Сербія).

У веслуванні на байдарках і каное Людмила Лузан, Анастасія Четверикова (каное-двійка, 500 метрів), Павло Алтухов і Юрій Вандюк (каное-одиночка, 1000 м), Марія Повх, Анастасія Тодорова, Марія Кічасова-Скорик, Людмила Куклиновська (байдарка- четвірка, 500 метрів) вийшли у півфінали своїх дисциплін.

У спринті на велотреку Олена Старикова вийшла в 1/8 фіналу. Любов Басова програла свій заїзд і припинила боротьбу за медалі.

В артистичному плаванні збірна України після технічної програми йде на третьому місці, випереджаючи Японію і поступаючись збірним Китаю і Росії.

У спортивній ходьбі на дистанції 50 кілометрів Мар'ян Закальніцкій прийшов до фінішу 25-м, Валерій Літанюк - 39-м, а Іван Банзерук зійшов. На дистанції 20 кілометрів Марія Сухарук фінішувала на 19-му місці, Анна Шевчук - на 27-му і Людмила Оляновська - на 43-му.

У стрибках у воду з 10-метрової вишки Олексій Середа завершив кваліфікацію на 6-му місці і виступить в півфіналі.

Вікторія Онопрієнко і Христина Погранична (художня гімнастика) пройшли кваліфікацію в багатоборстві, посівши 9-е і 10-е місця.

У категорії до 50 кг (вільна боротьба) Оксана Лівач в першому раунді, домігшись різниці в 10 очок, достроково перемогла Адіджат Аврошай Ідріс з Нігерії. У чвертьфіналі українка з рахунком 3: 7 програла Сунь Янань з Китаю. Однак, завдяки тому, що китаянка пробилася у фінал, Лівач візьме участь у втішних сутичках і зможе поборотися за «бронзу».

В ігрових видах спорту відбулися півфінальні матчі і поєдинки за медалі.

Баскетбол, Жінки, 1/2 фіналу:

• США - Сербія 79:59;
  • Японія - Франція 87:71.

Футбол, чоловіки, матч за 3-е місце:

• Мексика - Японія 3: 1.

Футбол, жінки, фінал:

• Швеція - Канада 1: 1 (2: 3 по пенальті).

• Сербія - Іспанія 10: 9.

Раніше Інформатор повідомляв, про результати матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги Конференцій,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 5 серпня