Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 3 серпня

Алла Черкасова завоювала для збірної України шосту бронзову медаль.

У вільній боротьбі Алла Черкасова перемогла в сутичці за третє місце. Парвіз Насибов і Жан Беленюк вийшли у фінали своїх категорій.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумки змагань 3 серпня.

У вівторок, 3 серпня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 24 комплекти медалей.

Алла Черкасова в категорії до 68 кг у поєдинку за третє місце зустрілася з олімпійською чемпіонкою Ріо 2016 японкою Сарою Дошо. На третій хвилині сутички українка поклала суперницю на лопатки і здобула чисту перемогу .

Ірина Коляденко в категорії до 62 кг в сутичці з Аминат Аден з Нігерії поступалася в рахунку, але змогла здобути дострокову перемогу, притиснувши суперницю лопатками до килима. Наступну свої суперницю - китаянку Лун Цзя - Коляденко також поклала на туше. У півфіналі Ірина зустрілася з чинною чемпіонкою світу Айсулуу Тинибековою і поступилася з рахунком 0:10. 4 серпня Коляденко проведе сутичку за третє місце.

У греко-римській боротьбі Парвіз Насибов виграв у борця з Данії Фредеріка Бьеррехуса 5: 1 і росіянина Артема Суркова. У півфіналі з єгиптянином Ельсейдом Мохамедом Насибов при неоднозначному суддівстві програвав 0: 6, але переломив хід зустрічі і завоював перепустку до фіналу.

У категорії до 87 кг Жан Беленюк з рахунком 3: 1 переміг Зурабі Датунашвілі з Сербії, взявши реванш за нещодавню поразку на чемпіонаті Європи. Башир Сід Асара з Алжиру надав більш серйозний опір. При підсумковому рахунку 1: 1 Беленюк здобув перемогу, оскільки останнім заробив бал. У півфіналі український борець зустрівся з Іваном Хуклеком з Хорватії і здобув непросту, але впевнену перемогу 7: 1.

У спринті на каное-двійці Павло Алтухов і Дмитро Янчук на дистанції 1000 метрів не вийшли до головного фіналу, а у фіналі У фінішували п'ятими.

В артистичному плаванні Анастасія Савчук і Марта Федина завершили кваліфікацію на третьому місці і 4 серпня поведуть боротьбу за медалі.

Гімнаст Петро Пахнюк в індивідуальному фіналі на брусах з результатом 14,533 бала посів сьоме місце.

Тетяна Мельник (біг 400 м), Сергій Смелик (біг 200 м), Ігор Мусієнко (штовхання ядра) не пройшли кваліфікацію. Марина Бех-Романчук в секторі для стрибків у довжину в п'яти спробах з шести зробила заступ. В єдиній вдалій спробі українка стрибнула на 6,88 метра і зайняла п'яте місце.

В ігрових видах спорту відбулися чвертьфінальні та півфінальні матчі.

• Австралія - Росія 8: 9.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах другого туру УПЛ, про результати жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги Конференцій,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 2 серпня