Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 24 липня

У перший день змагань Україна здобула медаль.

Дарина Білодід завоювала першу в історії України медаль в жіночому дзюдо. Павло Коростильов став четвертим в кульовій стрільбі.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумок змагань 24 липня.

У суботу, 24 липня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 11 комплектів медалей. Не залишилися осторонь і українські олімпійці.

У змаганні дзюдоїсток в категорії до 48 кілограмів українка Дарина Білодід на попередньому етапі перемогла представниць Сербії та Португалії. У півфіналі українка поступилася своїй давній суперниці Фуні Тонакі з Японії. А в поєдинку за «бронзу» Білодід здолала Ширу Рішоні з Ізраїлю.

У категорії до 60 кілограмів у чоловіків Тарас Лесюк після перемог над спортсменами з Гватемали і Узбекистану у чвертьфіналі програв представникові Франції, а у втішній сутичці поступився дзюдоїстові з Нідерландів.

У кульовій стрільбі з пістолету з дистанції 10 метрів Павло Коростильов пробився до фіналу. Українець довгий час йшов на 2-3 позиції, але не впорався з нервами, вибив 8,4 і завершив змагання на четвертому місці.

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики успішно пройшла кваліфікацію і виступить у фіналі серед 8 найкращих команд світу. Також в індивідуальні фінали вийшли Петро Пахнюк та Ілля Ковтун.

Невдало склався день для українських тенісисток. Спершу Даяна Ястремська в трьох сетах програла Лейлі Фернандес з Канади. А потім в парі з Еліною Світоліною поступилася дуету з Франції.

У змаганні шпажисток Олена Кривицька у 1/16 фіналу з рахунком 8:15 програла спортсменці з Польщі Ренаті  Кнапік-Міаззі. У боксерському турнірі Микола Буценко роздільним рішенням суддів програв Кайседо Пачідо з Еквадору і завершив виступи на Олімпіаді.

турнирная таблица

Раніше Інформатор повідомляв про старт нового сезону УПЛ,а також про перші матчі футбольного турніру Олімпіади в Токіо.