«Олімпік» обіграв СК «Дніпро-1», а «Колос» в першому матчі на новому стадіоні розгромив ФК «Львів»

СК «Дніпро-1» в День міста на своєму полі програв «Олімпіку».

Про події матчів другого туру УПЛ повідомляє Інформатор .

У суботу, 12 вересня, відбулися два матчі другого туру футбольної Прем'єр-ліги України. Ще один поєдинок, «Рух» (Львів) - «Шахтар» (Донецьк), перенесли на 23 вересня через виявлення коронавірусної інфекції у гравців львівської команди.

У першому поєдинку дня СК «Дніпро-1» на полі стадіону «Дніпро - Арена» приймав донецький «Олімпік». Матч в місті Дніпро відбувався в День міста, і господарям напевно хотілося привітати рідне місто, подарувавши перемогу. І вже на 7-й хвилині Хобленко в силовій боротьбі відтіснив захисника «Олімпіку» та завдав удару до ближнього кута, з яким впорався голкіпер гостей Кичак. В атаці у відповідь «Олімпіку» Завійський пробив з півкола штрафної. Удар вийшов не надто сильним, пройшов прямо по центру і воротар СК «Дніпро-1» Сарнавський м'яч забрав.

Гра проходила за переваги господарів, але їх атаки загрози воротам суперника не несли. Гравці СК «Дніпро-1» в основному зі стандартів виконали кілька навісів, але всю верхову боротьбу вигравали гравці «Олімпіка». На 29-й хвилині Тейлор обвідним ударом з лінії штрафного спробував вразити ворота «Олімпіка», проте м'яч пройшов мимо. А на 44-й хвилині матчу гості вийшли вперед. Іранський форвард «Олімпіка» Шахаб обіграв Адамюк і точно пробив в лівий нижній кут воріт. Але на цьому неприємності у СК «Дніпро-1» не закінчилися. На першій компенсованій до першого тайму хвилині Когут зробив небезпечний та грубий підкат ззаду, за що отримав від арбітра пряму червону картку.

Вже на другій хвилині другої половини матчу «Олімпік відзначився вдруге. Беніто з флангу прострілив у штрафну, і Тейшейра відправив м'яч у нижній кут. А на 50-й хвилині «Дніпро-1» скоротив розрив в рахунку. Кравченко подав кутовий з лівого флангу, і Хобленко, випередивши гравців оборони, головою відправив м'яч у ворота Кичака.

На 76-й хвилині Шахаб увірвався до штрафної «Дніпра-1», де його й збив Адамюк. Пенальті впевнено реалізував Політило, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах. На 80-й хвилині, Каргбо,який вийшов всього хвилину тому до складу «Олімпіка» , втратив дві можливості відзначитися. Спочатку він ударом головою ледь не переправив м'яч до дальнього кута, а потім, скориставшись провалом оборони господарів, пробив у штангу.

У другому матчі дня на своєму новенькому стадіоні «Колос» приймав ФК «Львів». Вже на 5-й хвилині господарі провели небезпечну атаку. Смирний увірвався до штрафної львівського клубу та з гострого кута пробив повз дальню штангу. На 18-й хвилині небезпечний простріл Ємця до штрафної «Львова» перервав Кравчук, не дозволивши Лисенко замкнути передачу. На 23-й хвилині воротар львів'ян витягнув з-під поперечини небезпечний удар Лисенко. А на 26-й хвилині Лисенко все-таки забив, в падінні замкнув подачу Кравченко з правого флангу. «Колос» продовжив атакувати, і на 32-й хвилині дальній удар у виконанні Лисенко відбила штанга.

Під кінець першої хвилини другого тайму «Колос» збільшив свою перевагу в рахунку. М'яч після дальнього удару Лисенко рикошетом від гравця «Львову» та гравця національної збірної Люксембургу Махмутовича влетів у ворота, піймавши воротаря на протиході. На 59-й хвилині Лисенко ударом метрів з 25-ти відправив м'яча трохи вище поперечини воріт гостей.

Третій м'яч до воріт «Львова» провів Віталій Гавриш. Капітан «Колосу» після подачі кутового виграв боротьбу у Махмутовича, і в дотик відправив м'яча до воріт. У «Колоса». було ще кілька можливостей для взяття воріт, але черговий м'яч команда провела лише на останніх секундах поєдинку. Ісаєнко скориставшись плутаниною в оборонних порядках «Львову» зробив рахунок 4: 0 на користь своєї команди.

«Колос» впевнено переміг, і тепер відправляється до Греції на матч кваліфікаційного раунду Ліги Європи з «Арісом».

Результати матчів, зіграних 12 вересня:

• СК «Дніпро-1» - «Олімпік» 1: 3; (Хобленко (49) - Шахаб (44), Тейшейра (47), Політило (77, з пенальті));
  • «Колос» - ФК «Львів» 4: 0 (Лисенко, 27, 47, Гавриш, 69, Ісаєнко, 90 + 4).

Програма другого туру завершиться трьома матчами в неділю, 13 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в матчі «Динамо» - «Десна» .