Олександра Заріцька (Kazka) про нареченого: Він не сконтачився з моїм татом, як хотілося

Читать на русском

На шоу Пекельні муки співачка розповіла Євгену Клопотенко про свої заручини та як склалися стосунки коханого з її батьками.

Читать на русском
Олександра Заріцька
Олександра Заріцька планує весілля в Криму.

На шоу Пекельні муки співачка розповіла Євгену Клопотенко про свої заручини та як склалися стосунки коханого з її батьками.

Солістка гурту Kazka Олександра Заріцька в квітні цього року заручилась зі своїм хлопцем - музикантом Павлом Тараненко. Зустрічатися пара почала наприкінці 2021 року, а на початку повномасштабного вторгнення вони почали жити разом. Згодом їх почуття переросли у справжнє кохання. Тепер артистка мріє про весілля та будує плани. Про це йшла мова у шоу першому випуску 2 сезону “Пекельні муки з Євгеном Клопотенком”: 

“До моменту заручення ми зустрічалися приблизно 1,5 роки. Чому приблизно, бо не слідкуємо за датами, просто живемо своє щасливе життя. Це моє перше справжнє кохання, у нас нема битовухи, тому що все в новинку. Весілля буде тоді, коли буде Перемога України. В ідеалі в Криму, біля моря зібрати всіх друзів”.

Як розповіла Олександра, вони з Пашею живуть у приватному будинку разом з її батьками. На території будинку вирощуються овочі: 

“В нас цього року дуже добре вродили помідори, кабачки, огірки. Мені допомагає мама, але я поливала інколи. Моя мама вчителька молодших класів. Зараз викладає в приватній школі і там по 10 дітей в класі. В Харкові вона викладала класу, де було 31 учень і вона приходила зла, як собака і на нас з сестрою завжди визвірялась”. 

Кохання з Павлом Зарицька називає першим і справжнім. 
Кохання з Павлом Зарицька називає першим і справжнім. 

Не сильно сконтачився з татом 

За словами артистки, її мама сьогодні багато часу проводить із майбутнім зятем. Адже сама Саша часто їздить на гастролі: 

“З Пашею вони подружились, вони люблять серіали одні й ті самі, вони обоє флегматичні, спокійні, їм подобається бути разом. Я Пашу обрала по мамі, бо я більше харизмою і ентузіазмом в папу, а Паша в мене в маму. Він не так сильно сконтачився з татом, як хотілося. Тому що мій тато любить рибалку, футбол, а Паша він трошки інший, його цікавить мистецтво, музика. Тому на всіх рибалках Паша лежить відпочиває. А тато трошки засмучено каже, що хотів сина. Проте я люблю рибалку, тому татові зі мною легше”.

Зарицька намагається якомога частіше проводити час із коханим. Проте вона часто буває далеко. Та Паша ставиться до роботи Саші із розумінням: 

“Коли я за кордоном, то дуже зайнята, я можу йому зранку сказати привіт і все. А ще різниця в часі і буває таке, що ми один раз в день спілкуємось і це мало. Ми намагаємось підтримувати постійно якісь зв'язок, але це важко. В стосунках у нас це найскладніше. Нам кажуть, що ми занадто милі”.

Саме через відстань, Павло зробив пропозицію коханій за кордоном. Так співпало, що у Олександри були концерти в Іспанії, а він їхав в Німеччину за авто для ЗСУ:  

“Я люблю кіно, кіноматеграфічні моменти і Паша вже давно хотів зробити пропозицію, зробив в цьому квітні і він знав, якщо вдома зробити, то я може б такє і не прийняла. Мені дуже важливо, щоб я потім все життя згадувала і дітям розповідала. Ми були у відрядженні, він все спланував якраз, щоб я їхала назад, а ми зустрілись в Венеції. Звичайно я вже зрозуміла, що це буде якась така історія, адже,  чому ми ще туди приперлись? Він знайшов якусь точку, де це буде гарно, дуже переживав, червоний весь був. Це дуже було смішно. Він поставив камеру і каже хай вона тут постоїть і потім він встає на одне коліно і я така “Боже, як це неловко, але добре”. Мені було приємно, що він заморочився. Я не розплакалась, я не знаю, чому дівчата плачуть через пропозицію”.

 

Нагадаймо, Олександра Заріцька - українська співачка, солістка гурту «KAZKA» (з 2017 року), учасниця шоу «Голос країни» та «Х-фактор». Цікаво, що тато Саші мріяв і планував, щоб вона допомагала йому в юриспруденції. Проте дівчина з самого дитинства марила музикою і як бачимо, не дарма. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.