Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Після падіння Часового Яру та всього Донбасу ворог зможе просунутися далі в центральну територію країни, кажуть в Донецькій ОВА
Армія Росії зможе просунутись вглиб центру України. Це станеться, якщо окупанти захоплять Часів Яр, а надалі й всю Донецьку область. Стратегічно важливе місто наразі все ще контролюють українські війська.
Про це в інтерв'ю Sky News заявив глава Донецької ОВА Вадим Філашкін. Він повідомив, що російські загарбники намагаються прорвати оборонні лінії на сході України. Щодня по Донеччині завдають від 1500 до 2500 артилерійських снарядів та авіаударів.
"Ворог буде рухатися далі. Якщо, не дай Боже, це станеться, ворог просунеться далі в центральну територію країни. Ми цього не допустимо і зробимо все можливе та неможливе, щоб утримати ворога тут, на Донеччині, і відновити кордони 1991 року", - відповів Філашкін на питання про те, якої небезпеки очікувати, якщо весь Донбас потрапить під контроль Росії.
Видання нагадало, що з'являлися повідомлення про те, що РФ хотіла захопити Часів Яр до 9 травня - дати щорічного так званого святкування Дня Перемоги в Росії на честь поразки нацистської Німеччини у Другій світовій війні. Проте українські війська все ще контролюють місто, хоча більша його частина лежить у руїнах, а жителі давно евакуйовані.
Якщо окупанти захоплять це місто, то Краматорськ разом з іншими східними містами, такими як Костянтинівка та Слов’янськ, опиниться під загрозою набагато більшого бомбардування. Часів Яр має вигідне розташування на вершині пагорба, що створило б більшу зону для російської артилерії.
На декількох ділянках східного фронту спостерігається напружена ситуація через просування окупаційних військ. Про це 8 травня розповів співзасновник DeepState Роман Погорілий у телеінтерв'ю каналу "Еспресо". За його словами, в таких районах, таких як Мар'їнка, Красногорівка, Авдіївка, Архангельське ситуація дуже швидко змінюється.
Напруження спостерігається й у Часовому Ярі, де ворог шукає слабкі місця в обороні, і в районі Куп'янська, де також спостерігається активність противника. Наразі військові намагаються відвоювати втрачені позиції та взяти ініціативу у складній ситуації на фронті.
Нагадаємо, росіяни просуваються поблизу Сватового, Кремінної та Авдіївки. Окрім того, Росія формує війська для наступу на Харків. В ISW оцінили шанси захопити місто.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.