У цій версії трек звучить глибше й відвертіше, адже кліп відображає реалії сьогоднішньої України - коли тисячі військових боронять країну, а їхні кохані, рідні й близькі щодня живуть очікуванням.
Повітряна тривога триває
Російські окупанти здійснили черговий ракетний обстріл залізничної інфраструктури у Дніпрі. Повітряна тривога триває.
Про це повідомляє "Інформатор".
Окупанти продовжують прицільно обстрілювати залізничну інфраструктуру.
Серед залізничників потерпілих немає.
Ступінь пошкоджень оцінимо після закінчення повітряної тривоги.
Мер Дніпра Борис Філатов закликав не виходити з укриттів.
«Обстріл прямо по центру Дніпра. З укриттів НЕ виходимо! Чекаємо на офіційну інформацію від військової адміністрації», – написав він у Telegram.
Нагадаємо, раніше в Офісі Президента заявили, що після вчорашніх ракетних ударів по Україні між кремлем та ІДІЛ все менше різниці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.