Окупанти влучили у житловий будинок у Харкові

В Індустріальному районі Харкова дрон РФ поцілив у балкон багатоповерхівки, постраждав чоловік

удар дрона Харків
Дрон РФ влучив у житловий будинок Харкова

Російський безпілотник уночі 27 серпня поцілив у балкон 4-го поверху багатоповерхового житлового будинку в Індустріальному районі Харкова. Внаслідок атаки постраждав 30-річний чоловік, який отримав гостру реакцію на стрес. Медики вже надали йому необхідну допомогу. 

Про наслідки атаки повідомив у Telegram-каналі начальник Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов. За його словами, безпілотник влучив саме у балкон квартири на четвертому поверсі багатоповерхівки.

"Гострої реакції на стрес зазнав 30-річний чоловік. Медики надали постраждалому всю необхідну допомогу", - написав начальник Харківської ОДА Олег Синєгубов.

Деталей щодо масштабів пошкоджень самої будівлі та типу застосованого дрона Синєгубов не навів. Наразі відомо лише про одного постраждалого, стан якого не загрожує його життю.

Харків продовжує потерпати від щоденних атак

Індустріальний район Харкова, як і інші райони міста, регулярно потрапляє під удари російських безпілотників і ракет. Найчастіше атаки припадають на нічний час, коли жителі перебувають удома, що збільшує ризик постраждалих серед цивільного населення.

Раніше Інформатор повідомляв, що Росія двічі вдарила по бізнес-центру в Лозовій на Харківщині, і люди під час пожежі рятувалися, вистрибуючи через вікна. Постраждали десятеро людей, серед них є люди у важкому стані. Також ми писали, що реактивний безпілотник РФ влучив по приватному сектору Харкова в Основ'янському районі, де постраждали четверо людей і пошкоджено кілька житлових будинків.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити