У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
Раніше в результаті обстрілу загинула жінка
Російські окупанти вдарили двома ракетами по Криворізькому району Дніпропетровської області увечері 5 вересня. Наслідки ще з'ясовуються. Вдень після ракетних ударів загинули та постраждали люди.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Інформатор.
"Ввечері, приблизно о 19 годині, ворог завдав два ракетні удари по Криворізькому району. Наслідки з'ясовуються", - зазначив Лукашук.
Він не повідомив про жертв, постраждалих та руйнування. Також не уточнив, які населені пункти постраждали від російського удару.
Зазначимо, сьогодні вдень рашисти вже обстрілювали Криворізький район. У результаті в Апостоловому загинула жінка похилого віку, ще 3 особи отримали поранення.
Також у Червоногригорівській ОТГ Нікопольського району Дніпропетровської області повідомили, що внаслідок російського обстрілу сталася пожежа у лісосмузі та на полі. Вогонь охопив 3,5 га, його вдалося ліквідувати.
Нагадаємо, раніше в Генштабі повідомили, що на Херсонському та Харківському напрямку ліквідували понад 130 рашистів, а також військову техніку.
Нині Сили оборони України перейшли в контрнаступ по всьому фронту. Ми розповідали, чого очікувати в найближчі тижні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.