Окупанти вбили батька та мачуху: історія пораненої 13-річної дівчинки з Київської області, яка дивом вижила

Читать на русском

Їй довелося прикинутися мертвою, щоб російські солдати її не вбили

Читать на русском
Окупанти вбили батька та мачуху: історія пораненої 13-річної дівчинки з Київської області, яка дивом вижила

Їй довелося прикинутися мертвою, щоб російські солдати її не вбили

Наприкінці лютого колона російських військ зайшла до села Катюжанка. Дівчинка та її рідні намагалися проїхати додому, але окупанти відкрили вогонь по машині. Батько та його дружина загинули на місці, Даша намагалася сховатись, але в неї випустили автоматну чергу. Дитину тяжко поранили, але вона дивом вижила.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на поліцію Київської області.

Вона з сім'єю поверталася від хресної, окупанти відкрили по них вогонь з автоматичної зброї, відразу з кількох напрямків. Внаслідок цих пострілів батько та його дружина загинули в машині, яка згоріла повністю. На щастя, дівчинка встигла вчасно вибігти і сховалася за вантажівкою, російські солдати продовжували стріляти в її бік, вона перебігла в інше місце і сховалася за дошками, вони підійшли перевірити чи вона мертва. Дівчинка лежала вся в крові, у неї дві кулі влучили: одна в руку, а друга – у стегно.

"Я почула, що вони кричать "ліворуч, ліворуч" і почали стріляти по мені. Я зрозуміла, що в мене стрільнули, але нічого не відчувала, бо все заніміло", - згадує дівчинка.

Батька та його дружину поховали на цвинтарі, а її доправили до лікарні. Зараз вона живе з мамою, має маленьку сестру. Дівчинка залишилася живою, але те, що з нею сталося – черговий доказ злочину окупантів проти мирних громадян.

 

Дівчинка показала останнє фото свого тата, якого вбили окупанти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.