Головна
Життя
21:32, 22 Червня
Информатор UA

Интро

Освоєння захопленої залізниці у Мелітополі та поновлення сполучення з Кримом та Донбасом обговорюють проросійські ЗМІ з перших днів окупації міста. Це й не дивно Мелітополь має дуже вигідне географічне розташування, до того ж є другим за чисельністю та площею містом після Запоріжжя. Про запуск першого поїзда з Мелітополя до Сімферополя заговорили ще 14 березня. Тоді було заявлено, що поїзд уже почав курсувати маршрутом. Український TouTube-блогер 16 березня вирішив розібратися чи правдиві новини про поновлення залізничного повідомлення. Виявилося фейк. З Мелітополя у бік Новоолексіївки та Криму крім військової техніки Росії та потягів з паливом нічого не їздить. Вокзали закриті, працівник станції анонімно розповів, що це фізично неможливо. Укрзалізниця відключила ці станції від всеукраїнської мережі. Далі, у травні, було створено ДП Мелітопольська залізниця. Заступник голови окупаційної військово-цивільної адміністрації Андрій Трофімов, коли повідомляв про створення ДП Мелітопольська залізниця, заявив, що однією з основних проблем початку залізничних перевезень є відсутність рухомого складу та локомотивів, тому що після початку повномасштабної війни Україна перемістила їх на підконтрольну Києву територію. Як уточнив Трофімов, важливо налагодити вантажні перевезення для постачання будматеріалів для "відновлення Донбасу, місцевих сільськогосподарських та промислових товарів". Очолив ДП колишній заступник генерального директора ДП Донецька залізниця Олексій Єфремов. Олексій Єфремов, 2017 рік, "ДНР" Олексій Єфремов, 2022 рік, Мелітополь Вчора Єфремов анонсував рух приміського поїзда Мелітополь Джанкой з 1 липня. Запуск пройде у тестовому режимі. Потяг складатиметься з 3-х вагонів. Сьогодні насторінці "Кримських залізниць" з'явилося повідомлення про продаж усіх 250 квитків. У коментарях люди цікавилися ціною, розкладом, і, власне, де можна купити квитки, оскільки в інтернеті їх не продають, та й потяга такого немає, а залізничний вокзал у Мелітополі зачинено. Офіційна відповідь Кримських залізниць чудова! Без коментарів. Мабуть, перший рейс показовий як завжди. Швидше за все журналісти та чиновники у ньому їхатимуть Судячи з того, як з березня окупанти намагаються запустити рух поїздів з Мелітополя хоч кудись, то і з 1 липня, після постановочної поїздки чиновників та журналістів, далі залізничного з'єднання для місцевих жителів не буде. Олена Хатькова

Окупанти в черговий раз запускають міфічні потяги з Мелітополя до Крима

Читать на русском
Окупанти в черговий раз запускають міфічні потяги з Мелітополя до Крима

Загарбники намагаються зробити це ще з березня

Освоєння захопленої залізниці у Мелітополі та поновлення сполучення з Кримом та Донбасом обговорюють проросійські ЗМІ з перших днів окупації міста. Це й не дивно — Мелітополь має дуже вигідне географічне розташування, до того ж є другим за чисельністю та площею містом після Запоріжжя. 

Про запуск першого поїзда з Мелітополя до Сімферополя заговорили ще 14 березня. Тоді було заявлено, що поїзд уже почав курсувати маршрутом. 

Український TouTube-блогер 16 березня вирішив розібратися чи правдиві новини про поновлення залізничного повідомлення. Виявилося — фейк. З Мелітополя у бік Новоолексіївки та Криму крім військової техніки Росії та потягів з паливом нічого не їздить. Вокзали закриті, працівник станції «Новоолексіївка» анонімно розповів, що це фізично неможливо. Укрзалізниця відключила ці станції від всеукраїнської мережі. 

 

Далі, у травні, було створено ДП «Мелітопольська залізниця». Заступник голови окупаційної військово-цивільної адміністрації Андрій Трофімов, коли повідомляв про створення ДП «Мелітопольська залізниця», заявив, що однією з основних проблем початку залізничних перевезень є відсутність рухомого складу та локомотивів, тому що після початку повномасштабної війни Україна перемістила їх на підконтрольну Києву територію. 

Як уточнив Трофімов, важливо налагодити вантажні перевезення для постачання будматеріалів для "відновлення Донбасу, місцевих сільськогосподарських та промислових товарів". 

Очолив ДП колишній заступник генерального директора ДП «Донецька залізниця» Олексій Єфремов. 

Олексій Єфремов, 2017 рік, "ДНР"

Олексій Єфремов, 2022 рік, Мелітополь 

Вчора Єфремов анонсував рух приміського поїзда Мелітополь – Джанкой з 1 липня. Запуск пройде у тестовому режимі. Потяг складатиметься з 3-х вагонів. 

Сьогодні на сторінці "Кримських залізниць" з'явилося повідомлення про продаж усіх 250 квитків. 

У коментарях люди цікавилися ціною, розкладом, і, власне, де можна купити квитки, оскільки в інтернеті їх не продають, та й потяга такого немає, а залізничний вокзал у Мелітополі зачинено. Офіційна відповідь Кримських залізниць — чудова! Без коментарів. 

«Мабуть, перший рейс показовий як завжди. Швидше за все журналісти та чиновники у ньому їхатимуть». 

Судячи з того, як з березня окупанти намагаються запустити рух поїздів з Мелітополя хоч кудись, то і з 1 липня, після постановочної поїздки чиновників та журналістів, далі залізничного з'єднання для місцевих жителів не буде. 

Олена Хатькова 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.