Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Захисники України могли здійснити контрольований відступ з будівлі поруч з цією трасою
Окупанти посилюють тиск на трасу Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут. Про це свідчать геолокаційні дані, проаналізовані Інститутом вивчення війни (ISW). Ворогу вдалося просунутися до Бахмутського індустріального коледжу на південному заході міста.
Відповідні дані ISW оприлюднив у регулярному звіті. Геолокаційні дані, на які посилаються аналітики, датуються 27 квітня. Вони свідчать про незначне, але просування росіян в районі індустріального коледжу на трасі Т0504, що розташований на південному заході Бахмуту.
Інші дані зазначають, що захисники України могли здійснити контрольований відступ з однієї будівлі вздовж траси. Також у ISW зазначають, що 27 квітня Генштаб ЗСУ вперше давав інформацію про те, що Сили оборони відбили наземну атаку саме в напрямку Часового Яру, що за 9 кілометрів на захід від Бахмута.
Наразі в самому Бахмуті продовжуються активні бої. Росіяни продовжують постійні атаки на різні райони міста. ЗСУ відбили спроби наступу в напрямку Богданівки, що за 5 кілометрів на північний захід від самого Бахмута.
При цьому, російські псевдовоєнкори заявляли, що “вагнерівці” начебто прорвали оборону ЗСУ в центрі Бахмута. Мова йшла про наступи на півночі, півдні та заході міста. Проте, наразі даних про це від української сторони немає, а бої все ще продовжуються, тож говорити про значні успіхи росіян не доводиться.
Оборона Бахмута триває ще з літа 2022 року. Ворог кидає значні сили, аби просунутися хоч на метр ціною величезних втрат. Раніше Інститут вивчення війни вже повідомляв, що останніми днями загарбники не змогли досягти будь-яких успіхів в районі Бахмута.
Ситуацію в Бахмуті нещодавно коментував і Володимир Зеленський в одному з інтерв’ю. Він зазначив, що Україна не може відмовитися від Бахмута. У разі захоплення міста росіяни зможуть розширити фронт, що змусить більше розосереджувати Сили оборони.
Нагадаємо, що Зеленський заявив, що Україна планує контрнаступ, який передбачає звільнення Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.