Головна
Україна
Події
13:44, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Окупанти у Маріуполі планують провести самосуд над українськими захисниками. Вони продовжують нехтувати усіма міжнародними нормами. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Маріупольську міську раду. Зараз на сцені Маріупольської камерної філармонії окупанти збирають тюремні клітки. Діаметр арматури - 20 мм. Загарбники планують у вересні влаштувати показовий "суд" над захисниками України. "Російські окупанти продовжують нехтувати усіма міжнародними нормами, демонструючи зневагу до всього цивілізованого світу. Звертаюся до світової спільноти, ООН та "Червоного Хреста" втрутитися у ситуацію, аби працювали правила поводження з військовими полоненими. Ми маємо зробити усе, щоб наші захисники повернулися до України живими та не допустити у Маріуполі другої Оленівки", - заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко. Фото: Маріупольська міська рада Все що відомо проатаку окупантів по колонії в Оленівці читайтетут. Реакція Офісу президента Також ми писали, для чого рф поширює міфи про "українських нацистів" та страшилки про "Aзов". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Окупанти у Маріуполі планують влаштувати показовий "суд" над українськими захисниками

Читать на русском
Окупанти у Маріуполі планують влаштувати показовий "суд" над українськими захисниками

Мер міста закликає зробити усе, щоб захисники повернулися до України живими та не допустити у Маріуполі другої Оленівки

Окупанти у Маріуполі планують провести самосуд над українськими захисниками. Вони продовжують нехтувати усіма міжнародними нормами. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Маріупольську міську раду

Зараз на сцені Маріупольської камерної філармонії окупанти збирають тюремні клітки. Діаметр арматури - 20 мм. Загарбники планують у вересні влаштувати показовий "суд" над захисниками України.

"Російські окупанти продовжують нехтувати усіма міжнародними нормами, демонструючи зневагу до всього цивілізованого світу. Звертаюся до світової спільноти, ООН та "Червоного Хреста" втрутитися у ситуацію, аби працювали правила поводження з військовими полоненими. Ми маємо зробити усе, щоб наші захисники повернулися до України живими та не допустити у Маріуполі другої Оленівки", - заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Фото: Маріупольська міська рада

Все що відомо про атаку окупантів по колонії в Оленівці — читайте тут. Реакція Офісу президента — тут. Також ми писали, для чого рф поширює міфи про "українських нацистів" та страшилки про "Aзов".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.