Моя нова пісня «просто кохаю» про бажання бути разом у дрібницях: писати вірші, дарувати пісні, цілувати “просто так”, обирати людину щодня не тому, що треба, а тому, що хочеться бути з нею. Просто бути поруч, просто кохати.
Трагедія сталася у селі Правдине
Російські окупанти розстріляли 7 людей на Херсонщині. Щоб приховати злочин, будинок із тілами загиблих підірвали.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Офіс генерального прокурора України.
Трагедія сталася 12 квітня. Бойовики розстріляли в житловому будинку шістьох чоловіків та жінку. Після цього вони підірвали будинок із тілами загиблих. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством) Кримінального кодексу України. Наразі особи російських військових встановлюються.
Нагадаємо, у Чернігівській області на міні окупантів вибухнув автомобіль, загинув водій. Крім того, на Київщині через бойовиків загинуло понад 720 мирних жителів, ще 200 людей зникли безвісти.
Також Інформатор писав, що німецька розвідка перехопила розмови окупантів, які по-звірячому вбивали людей у Бучі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел