Головна
Україна
Події
10:14, 23 Травня
Информатор UA

Интро

Окупанти вирішили посилити своє угруповання кораблів у Чорному морі. До них приєднався крейсер Адмірал Макаров. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Оперативне командування "Південь".  До цього рашисти утримували в Чорному морі сім великих десантних кораблів та два ракетні. Тепер до них з Севастополя висунувся один з нових кораблів чорноморського флоту "Адмірал Макаров". Існує загроза ракетних ударів по території України.  "У Чорному морі відбувається перегрупування та маневрування відповідних сил чорноморського флоту. До них приєднався крейсер "Адмірал Макаров", - заявив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук. Зазначимо, "Адмірал Макаров" - фрегат, який є на озброєнні Чорноморського флоту Росії. Корабель входить до складу 30 дивізії надводних кораблів. Нагадаємо, ВСУ ліквідували підрозділ псковських десантників. Крім того, війська Росії випустили дві ракети по Сумській області, зруйновані 11 будинків  та підприємство. Також Інформатор писав, що у Харкові з-під 98 завалів рятувальники дістали 150 тіл загиблих. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Окупанти посилили свої сили у Чорному морі крейсером "Адмірал Макаров"

Читать на русском

росія втратила у війні проти України 13 кораблів та катерів

Читать на русском
Окупанти посилили свої сили у Чорному морі крейсером "Адмірал Макаров"

росія втратила у війні проти України 13 кораблів та катерів

Окупанти вирішили посилити своє угруповання кораблів у Чорному морі. До них приєднався крейсер Адмірал Макаров.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Оперативне командування "Південь"

До цього рашисти утримували в Чорному морі сім великих десантних кораблів та два ракетні. Тепер до них з Севастополя висунувся один з нових кораблів чорноморського флоту "Адмірал Макаров". Існує загроза ракетних ударів по території України. 

"У Чорному морі відбувається перегрупування та маневрування відповідних сил чорноморського флоту. До них приєднався крейсер "Адмірал Макаров", - заявив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Зазначимо, "Адмірал Макаров" - фрегат, який є на озброєнні Чорноморського флоту Росії. Корабель входить до складу 30 дивізії надводних кораблів.

Нагадаємо, ВСУ ліквідували підрозділ псковських десантників. Крім того, війська Росії випустили дві ракети по Сумській області, зруйновані 11 будинків  та підприємство.

Також Інформатор писав, що у Харкові з-під 98 завалів рятувальники дістали 150 тіл загиблих.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.