“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вони сіють паніку
Російські окупанти погрожують підірвати інфраструктуру Мелітополя у разі відступу. Вони бояться наступу ЗСУ.
Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор.
"Такі погрози лунають, бо вони чітко розуміють, що на окупованих територіях для них гаряче. Останні три місяці вони відчували себе комфортно на території Бердянська, Мелітополя, Херсона, а сьогодні ЗСУ чітко показують, що наші міста будуть звільнятись від окупантів", - заявив Федоров.
За його словами, таким чином окупанти сіють паніку та залякують мешканців.
"Для них цивільне населення нічого не варте, вони готові його вбивати", - підкреслює Федоров.
Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях України фіксують ріст злочинності. Крім того, у Запорізькій області окупанти на КАМАЗі переїхали легкове авто, загинули троє цивільних, серед них — дитина.
Також Інформатор писав, що у Запорізькій та Херсонській областях окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел