Окупанти підняли димову завісу на Кримському мосту: що там відбувається - фото

Читать на русском

Рух транспорту по Кримському мосту був перекритий

Читать на русском
Кримський міст
У Севастопольській бухті окупанти влаштували димову завісу

Рух транспорту по Кримському мосту був перекритий

В окупованому Криму в районі Керченського моста вдень 19 вересня діялося щось незрозуміле - загарбники влаштували там димову завісу. Також рух мостом знову був перекритий. Окупаційна влада заявляє, що все нібито під контролем.

Так, це стало відомо з оприлюднених в мережі фото. На них можна побачити, що у Севастопольській бухті російські військові знову влаштували димову завісу.

Димова завіса
Димова завіса

"У Південній бухті Севастополя чи то димова завіса, чи щось горить", - пишуть очевидці в пабліках

Димова завіса
Димова завіса

До того ж знову був перекритий рух транспорту по Кримському мосту. Наразі його відновили.

Повідомлення інформаційного центру
Повідомлення інформаційного центру

Окупаційна влада Севастополя поспішила запевнити, що все гаразд. Військові нібито проводять навчальних.

"Якщо бачите дим в районі акваторії Севастопольської бухти та в центрі, то не переживайте. За інформацією від Чорноморського флоту - використовуються табельні засоби аерозольного маскування, триває тренування постів димопуску. Так, запах неприємний, але це абсолютно безпечно. У місті все спокійно", - написав так званий "губернатор" Севастополя Развожаєв.

Як окупанти захищають Кримський міст

Біля Кримського мосту російські окупанти розмістимо декілька засобів протиповітряної оборони. Також там стоять димові машини ТДА-3. Про це наприкінці серпня розвідали та відзняли партизани руху "Атеш". Вони зазначили, що так окупанти намагаються захистити міст від можливих атак.

Повідомляється, що ці димові машини вже використовувалися для відбиття атаки на міст 12 серпня. За допомогою них справді вдалося приховати процедури оборони мосту та місця розташування засобів ППО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.