Головна
Україна
Події
08:29, 13 Серпня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти атакують Бахмут з боку Попасної. Також вони вкотре штурмували поблизу Білогорівки та Лисичанського НПЗ. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Інформатор. Ворог випалює землю на вїздах у Луганську область, бо не може подолати ці декілька кілометрів. Важко порахувати, скільки тисяч снарядів витримала ця територія вільної Луганщини за останні місяць-півтора. Окупанти годинами відпрацьовують артилерією, а потім штурмують із декількох сторін одразу, - заявив Гайдай. 12 серпня вони спробували атакувати в районах Лисичанського НПЗ та Білогорівки, але бій завершився черговим відступом. Намагалися також просунутися з боку Попасної в напрямок Бахмуту. Близько десяти разів загарбники кидалися у розвідку, втім українські воїни завдали вогневого ураження та знешкодили ворога, який просувався за цими напрямками. Упродовж доби поблизу девятьох населених пунктів росіяни наносили авіаудари. За останню ніч випустили три ракети, чотири рази застосовували реактивну та ствольну артилерію, двічі міномети, ще два рази відбили танкові наступи ворога. Життя в окупації Тим часом в окупованих містах Луганщини росіяни вдаються до нових методів примусової мобілізації. Під час обходів багатоповерхівок вони втираються в довіру до літніх людей, пропонуючи тим невеличкі суми грошей або харчі в обмін на інформацію про чоловіків призовного віку. Залишають на чергування біля закритих підїздів військових, які чекають, що хтось із мешканців чоловічої статі або вийде, або спробує повернутися додому. Більшість із тих, хто займається примусовим призовом, пересувається в середині міст виключно у балаклавах, щоб не впізнали сусіди та знайомі, на яких вони й полюють. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Окупанти намагалися атакувати Бахмут з боку Попасної: ситуація в Луганській області

Читать на русском
Окупанти намагалися атакувати Бахмут з боку Попасної: ситуація в Луганській області

За добу окупанти не мають нових успіхів в Луганській області

Російські окупанти атакують Бахмут з боку Попасної. Також вони вкотре штурмували поблизу Білогорівки та Лисичанського НПЗ.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор.

Ворог випалює землю на в’їздах у Луганську область, бо не може подолати ці декілька кілометрів.

«Важко порахувати, скільки тисяч снарядів витримала ця територія вільної Луганщини за останні місяць-півтора. Окупанти годинами відпрацьовують артилерією, а потім штурмують із декількох сторін одразу», - заявив Гайдай.

12 серпня вони спробували атакувати в районах Лисичанського НПЗ та Білогорівки, але бій завершився черговим відступом. Намагалися також просунутися з боку Попасної в напрямок Бахмуту.

Близько десяти разів загарбники кидалися у розвідку, втім українські воїни завдали вогневого ураження та знешкодили ворога, який просувався за цими напрямками.

Упродовж доби поблизу дев’ятьох населених пунктів росіяни наносили авіаудари.

За останню ніч випустили три ракети, чотири рази застосовували реактивну та ствольну артилерію, двічі – міномети, ще два рази відбили танкові наступи ворога.

Життя в окупації 

Тим часом в окупованих містах Луганщини росіяни вдаються до нових методів примусової мобілізації.

Під час обходів багатоповерхівок вони втираються в довіру до літніх людей, пропонуючи тим невеличкі суми грошей або харчі в обмін на інформацію про чоловіків призовного віку. Залишають на чергування біля закритих під’їздів військових, які чекають, що хтось із мешканців чоловічої статі або вийде, або спробує повернутися додому.

Більшість із тих, хто займається примусовим призовом, пересувається в середині міст виключно у балаклавах, щоб не впізнали сусіди та знайомі, на яких вони й полюють.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.